Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

February 10, 2004

Third marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Evan Fan, Jacqueline Keller, Robert Keller, Francis Kronawetter, Morgan McCoy, Zachary Reese, Meredith Reynolds, Katlyn Ritter, Kendra Smith, Molly Warner.

Grade 7 - Tara Daniels, Ashley Forero, Kelley Fox, Amanda Hutzell, Whiteny Miller, Gabrielle Thomas, Nicole Vere.

Grade 8 - Georgina Berrios, Kristabell DeLaCruz, Raeya Disney, Meghan Dudley, Megan Jones, Sophie Karanja, Susan Kelly, Allison Litten, Christen Logsdon, Anysa Lovett, Nicole Messner, Tara Muggenburg, Stephanie Reiter, Curtis Smith, Ruth Smith, Ashley Twigg, Betsy Warner.

Honor roll


Grade 6 - Joshua Bachtell, Brandon Beall, Dylan Benedict, Dominic Burford, Dominique Burford, Allison Burr, Sarah Eby, Jesse Carter, Scott Elliott, Melaine Grimmer, Ilona Grinevich, Sarah Hart, Sara Jamison, Brianna King, Kolby Lefferts, Megan Maloy, Amber Martin, Kyle Miller, Kristen Mitchell, Kevin Mothershed, Donna Mumma, Cornelia Pankhurst, Cody Payne, Shannon Peterson, Cheri Petri, Justin Potts, Dustin Rowland, Brandon Shawyer, Gabrielle Shrader, Amanda T. Smith, Cody Stotler, Charles Summers, Ryan Sword, Angelica Tran, Kelsey Trostle, Christopher Tuttle, David Utz, Samantha Vanreenen, David Warren, Rosanna Weagley.

Advertisement

Grade 7 - Larae' Allen, Bethany Attavian, Cecile Baltimore, Charles Bean, Kayla Bigler, Lauren Chester, Daquan Edwards, Tyanna Fox, Whiteny Garvin, Dorothy Gertz, Taylor Harmon, Alison Holmes, Nicklas Kendle, Jaci Kline, Bryan Laferte, Stephen Marsden, Alexandra McComas, Cori Mitchell, Angelica Nevarez, Travis Oyler, Morgan Padula, Julie Pereschuk, Wilson Poffenberger, Brittany Reiter, Colleen Schaeffer, Bradley Smith, Stephanie Smith, Angel Stotelmyer, Nathanael Taylor, Kyle Toms, Rachael Toms, Korey Walker, Kyle Walters, Tiffany Winans, Jordan Wivell, Jeremy Wood, Chase Worthington, Joshua Zeiner.

Grade 8 - Courtney Baker, Amy Belliotti, Carissa Browning, Zachary Clark, Trudy Dacosta, Andrew Davis, Crystal Crabb, Ashley Ferraro, Shelby Elliott, April Ensor, Brittany Gossard, Casey Hoffman, Amanda Hoflich, Kylie Hovermill, Zachary Levin, Emily Maloy, Michael Martinez, Kaitlyn Mazingo, Derek McAbee, Linsey McKenzie, Amanda Michael, Kate Milam, Ashley Miller, Elisha Mose, Brendan Palmer, Danielle Paul, Chantil Renfro, Brittany Shive, Thaddeus Smith, Cari Stambaugh, Heather Taddei, Sarah Whalen, Lauren Zamora.

The Herald-Mail Articles
|
|
|