Advertisement

Clear Spring Middle honor roll

November 04, 2003

First marking period


Distinguished honor roll

Grade 6 - Hannah House, Damara McDonough, Casie Robertson.

Grade 7 - Korey Atherton, Kyle Downs, Christian Ernst, Kelsey Hovermale, Amber Keck, Casey Keyfauver, Kayla Long, Kirstie McMurray, Bryce Miller, Emily Pinkham, Amy Poet, Elliott Reid, Zachery Repp, Curtis Ridenour, Brittany Smetzer.

Grade 8 - Kyle Byrne, Laura Canfield, Rachel Graybill, Jesse Jarvis, Morgan Smith.

Honor roll

Grade 6 - Bailey Ayers, Samantha Beall, Heidi Bryan, Heaven Burkhammer, William Butts, Kelsey Capezuto, Kate Cecce, Jarrod Dorsey, Amanda Fawley, Brandon Glazer, Zachariah Graybill, Aaron Hetzer, Zachari Leazier, Hannah Leizear, Tara McCoy, Marietta McDonald, Brittany Miller, Corey Morgan, Daniel Mott, Miranda Namm, Carly Ochoa, Max Petrie, Breanne Purdham, Taylor Reid, Amanda Rice, Christopher Ryce, Lakyn Sanders, Chelsea Smith, Jennah Suder, Samantha Webster, Kristen Williams.

Grade 7 - Elizabeth Andrews, Jennifer Barnhart, Andrea Baum, Lauren Belt, Katelyn Blickenstaff, Bryan Burke, Brian Bussard, Miranda Clark, Daniel Coultas, Diane Draper, Amber Dressler, Brian Eberhart, Derrick Faith, Heather Faulders, Larry Franks, Katie Geraghty, Kerrington Gray, Missie Grove, Tyler Hanshew, Nevin Harshman, Jared Helser, Erika Henson, Paige Hess, Robert Hockenbury, Karlie Hose, Hillary Jardine, Amanda Jenkins, Megan Jordan, Katelin Kinsey, Jessica Kissner, Adam Lipella, Jordan Long, Amanda Mills, Lindsey Mills, Erica Murray, Samuel Myers, Lindsey Peacher, Megan Price, Joe Repp, Meghan Rhodes, Matthew Rinehart, Corey Shrader, Katrina Simpkins, Amber Smith, Malea Snyder, Thomas Socks, Lauren Staley, Lindsay Stine, Samantha Strickland, Zeke Stupleman, Heidi White.

Advertisement

Grade 8 - Rebecca Ardinger, Mackenzie Blair, Asya Brown, Elizabeth Bryan, Joshua Burtner, Joshua Constable, Mary Drury, Preston Dunn, Amber Flowers, Nicholas Hall, Madison Hebb, Catherine Heiston, Brett Hendershot, Kyle Hendershot, Matthew Henesy, Sarah Holler, Amanda Keefer, Kayla Kendle, Brittany Lady, Gregory Luhouse, Lindsay McClanthan, Jeremy McMullan, Casey McNamee, Aaron Mills, Elisa Mills, Brandon Palmer, Jessica Phillips, Rachael Poet, Brandon Rada, Amanda Raidt, Derek Reichard, Sarah Ritchick, Andrew Routzahn, Francesco Scotto Di Carlo, Ashley Shaff, Cory Shives, Steffanie Smith, Kyle Warrenfeltz, Benton Wesmiller, Jordan Winters.

The Herald-Mail Articles
|
|
|