Advertisement

E. Russell Hicks Middle honor roll MP1 2003-04

November 04, 2003

First marking period


Distinguished honor roll

Grade 6 - Angeorey T. Belen, Kadeem Brim, Matthew A. Clipp, Kyle M. Crabtree, Ryan A. David, Courtney A. Duffey, Jordan G. Hatfield, Kara M. Henson, Darren W. House, Kacey C. Hughes, Kelsey E. Jarvis, Lauren N. Marriner, Robert O. Remington, Andrew D. Rodgers, Stephanie L. Rossiter, Megan R. Sneckenberger, Amanda R. Spielman, Tori N. Stickler, Mekleet M. Teferi, Katharine M. Waybright, Danielle C. Young.

Grade 7 - Katrin E. Alder, Hadia Aqeel, Adeline J. Cumpata, Shelley Grace C. De Leon, Elizabeth P. Fawcett, Emily N. Forrester, Krista L. Garner, Yelena Guk, Amber B. Hoskins, Brittany L. Kesteven, Anne J. Kraft, Rachel Loudin, Thomas A. Port, Anjoli E. Rowe, Aurielle E. Rowe, Sarah D. Wetzel.

Grade 8 - Allison S. Grove, Danielle M. Higgins, Courtney C. Hulett, Brittany N. Hyatt, Austin L. Jones, Shoval Resnick, Christina M. Smith, Nicholas A. Stevens, Jesse Henderson.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Diana Almonte, Urooj Aqeel, Cherish E. Ardinger, Markee N. Bagley, Blake E. Bandeff, Gabriel D. Berromilla, Mary K. Blandford, Jordan L. Boerstler, Kaitlyn E. Bosco, Kara K. Burgan, Samantha R. Chapman, Kendra D. Clark, Ashley L. Crummitt, Lodema J. Earnest, George J. Ferenz, Dillan R. Foltz, Brieann S. Francis, Justin M. Gandee, Sarah R. Hartman, Allison R. Herr, Tyler P. Higgins, Jonathan C. Hoffman, Kathleen S. Hoffman, Kimberly M. Holbrook, Timothy E. Hoover, Deanna N. Hudson, Tyler R. Kershner, Travis S. Kessell, Kara K. King, James E. Kline, Brandi L. Koontz, Brooke N. Krocker, Ashley A. Lewis, Brittany L. Long, Reginald E. Lushbaugh, Patrick J. Lynch, Sean N. Mackey, David C. Marsh, Nicholas S. Martin, Hannah B. McCaw, Martha C. Mendez, Zachary A. Messersmith, Julie N. Miller, Joshua W. Moreland, Macy E. Paul, Andre M. Paulk, Bryan D. Payne, Shawnelle D. Payne, Rebecca L. Pearl, Merranda C. Reeder, Kathryn M. Rodenburg, Stephanie G. Schubel, Nicholas J. Smith, Tyler M. Smith, Eric C. Spitzer, Benjamin D. Stone, Aaron L. Stotelmyer, Elise N. Sweeney, Heather L. Tapley, Juliann C. Tribett, Megan L. Vance, Tyler N. Wirfs.

Grade 7 - Ashley R. Abbott, Sunshine Adams, Robert A. Asper, Victoria C. Banks, Alan J. Barnett, Joseph D. Bender, Brian R. Blair, Sarah E. Burgan, Jansen M. Butts, Katie L. Butts, Matthew H. Clukey, Rachel M. Cook, Tessa N. Cosens, Ashley E. Daiello, Diana Escobar, Kayla N. Gerhold, Desiree N. Giffin, Heather E. Greszler, Bang Dinh Ho Luu, Miranda L. Hoffman, Shanna L. Hooper, Schwanna L. House, Kelsey M. Hubstenberger, Ashley N. Imes, Brittany Iseminger, Kishia A. Jackson, Tyler J. Kalkbrenner, Christine E. Kantner, Benjamin K. Kelly, Tara L. Knox, Jeremie M. Lecuyer, Brooke E. Lewis, Karly M. Logsdon, Cheyenne M. Love, Robert T. Madison, Brittany A. Martin, Brandon P. Mauck, September A. Meagher, Joseph R. Miller, Michael K. Miller, Ryan B. Morningstar, John K. Moser, Shaquitia L. Nelson, Kylynn N. Palmer, Tyler M. Puffenberger, Kameron D. Pyron, Sara N. Renner, Margot L. Rittenhouse, Matthew W. Rummel, Meghan K. Ruth, Ashleigh N. Schmid, Cory J. Shank, Bryce D. Shoemaker, Chelsea R. Showe,Logan D. Snyder,Michael J. Street, Mark R. Teunis, Brandy A. Thompson, Dominick R. Turano, Drisneidi Villaman, Sara E. Weddle, Kellen A. Williams, Leanna M. Young, Tawney M. Young, Kyle A. Zittle.

Grade 8 - Tiffany M. Childers, Christina N. Corbin, Kyle A. Donahue, Amanda J. Feigley, Jeanie L. Fields, William H. Haines, Timothy P. Hamilton, Micah J. Harrington, Danica A. Jackson, Todd A. Jacobson, Jordan S. Kirby, Bradley D. Kretzer, Allyson M. Mandley, George Men, Megan M. Mitchell, Lindsay R. Oberholzer, Brittany A. Pettit, Brennen Przwieczerski, Bobie L. Sager, David M. Stone, Jessica A. Tapley, Lauren D. Tatro, Bradley A. Taylor, Randall J. Thomas, Mallory R. White, Blake E. Wolfe, Lydia A. Yodie, Stefanie Bastille, Ariana Stanley.

The Herald-Mail Articles
|
|
|