Advertisement

Springfield Middle School honor roll

November 04, 2003

First marking period


Distinguished honor roll

Grade 6 - Daniel Doub, Anastastia Gaines, Codi Hawbaker, Logan Jamison, Tara Lansing, Tariana Santos, Jennifer Spangler, Brittany Weaver, Michael Wyant.

Grade 7 - Brittany Akers, Joshua Appenzellar, Benjamin Baker, Haley Baker, Alexis Bryan, Hannah Cole, Shannon Draper, Morgan Eshleman, Steven Githens, Joshua Green, Molly Haas, Stephen Ingraham, Laurel Kays, Jonathan Marx, Christopher McSherry, Derek Munro, Adam Oleyar, Kelsi Phillips, Jacob Ramsey, Jonathan Streeter, Noelle Stresewski, Amy Taylor, Jordan Taylor, Chloe Thompson, Matthew Whitcraft, Alison Wigfield, Eric Wiles, Jaime Young.

Grade 8 - Adam Cook, Julie Cook, Alicia Domsky, Carla Flessner, Hannah Garling, Lindsey Harsh, Aaron Hershberger, Cassandra Heyer, Seth Horner, Matthew Kelley, Heather Leigh, Gregory Minnick, Jessica Palmer, Megan Remsburg, Jeffrey Ryan, Ashley Shank, Crystal Shank, Stephanie Toone, Allison Zube.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Jonathan Adams, Paige Albert, William Ball, Chelsey Baturin, Alexander Berchock, Kalyn Berry, Seth Boggs, Dustin Boward, Molly Brandenburg, Matthew Brown, James Burns, Charles Case, Katie Coffman, Troy Cunningham, Halie Decker, Jesse Draper, Samantha Ebersole, Chelsea Eells, Adam Eichelberger, Alexis Fisher, Laura Fisher, Leslie Forcino, Heather Frost, Jason Hammond, William Hardin, Rachel Herrera, Heather Hilliard , Caleb Jernigan, Alexandria Keplinger, Morgan Koester, Kyle Lamont, Ryan Llewellyn, Carrie Loveless, Nicole Mangold, Casey McKenrick, Samuel McClaughlin, Amanda McLeod, Lila Morales, Carlee Myers, Jonathan Myers, Jessica Needy, Katherine Noll, Dustin Obitts, Haydelis Ortiz, Keri Oyler, Yolonda Pinkcett, Ciara Preston, Aaron Purdham, Kelsy Rupp, Zachary Sauble, Ariel Scully, Elizabeth Smith, Kaylyn Smith, Loganne Smith, Kinsey Sprecher, Daniel Stanley, Shannon Sullivan, Sarah Tate, Ryan Taylor, Megan Tomlin, Rachel Van Metre, Richard Vanes, Caitlyn Wade, Kevin Walters, Lenzie Weicht, Bryan Whitmore, Ashley Willingham, Kassandra Wilt, Dylan Zimmerman.

Grade 7 - Kathryn Ardinger, Terra Babbie, Brandy Baker, Alexandra Barnes, Kelly Beard, Jessica Berry, Cortez Boyce, Brooke Brechbill, Danielle Bright, Alexandria Cipriano, Katlyn Crawford, Kyle Crist, Lindsay Cummings, David Cunningham, Felecia Dagenhart, Jessica Dodge, Conor Doherty, Sarah Duffey, Rehema Emanuel, Brian Embly, James Ewing, Kayla Ferrario, Shawntelle Forcino, Tracey Forsythe, Ashley Franklin, Daniel Fraser, Samantha Gantt, Eric Garling, Amanda Gatrell, Carlee Harbaugh, Curtis Hawse, Michael Henry, Lacee Hershberger, Amy Hess, Corey Hessong, Andrew Houser, Jessica Houser, Amanda Hutzell, Heather Jackson, Rachel Jernigan, Ryan Keadle, Morgan Keplinger, Joseph King, Michael Langas, John League, Jordan Leatherman, Kent Lewis, Jacob Long, Jordan Lord, David Love, Brittany Malott, Paige Martin, Laura Maxhuni, Christine Melby, Chelsea Moore, Yadina Morales, Katharine Mullan, Michael Nokes, Hayley O'Connor, Adam Plume, David Pompell, Alisha Poole, Daniel Pulieri, Michael Reyes, Caroline Rhodes, Michael Russ, Dmitriy Seredich, Joshua Socks, Cierra Spigler, Kyle Stone, Christopher Stoner, Melissa Thomas, Kristina Trunnell, Loren Walker, Marlaina Walker, Michael Warrenfeltz, Kati Watkins, Nicole Weeks, Justin York, Zachary Zeger.

Grade 8 - Benjamin Atha, Scott Bailey, Jon Ballentine, Alyssa Beattie, Brooke Benner, Michael Blake, Branden Breeden, Joshua Cline, Erica Conrad, Michael Cook, Jessica Corun, Natasha Crites, Travis Darlinton, Kayla Davis, Drew Dehaven, Andrew Duff, Jessica Ellyson, Kevin Fitzgerald, Paul Forsythe, Christiana Gagnon, Nathan Gerringer, Jessicca Gibbens, Hailee Growden, Patrick Hammond, Kara Hardy, Scott Haupt, Daniel Hayes, Sarah Hoffman, Grayson Hott, Justin Jackson, Alexander Jamison, Megan Kerns, Brian Kinzer, Patrick Knable, Jared Leatherman, Zachary Malphurs, Emily Mayhugh, Kyle McDannell, Aaron Miles, Loriell Mills, Randy Nielsen, Scott Price, Arthur Ransier, Steven Richardson, Brett Rowland, Henry Rowland, Corey Saufley, Jeff Schrecongost, Edward Schubel, Brittany Sines, Kasandra Slick, Kari Smith, Morgan Smith, Timothy Smith, Matthew Stoneking, Megan Stotelmyer, Meredith Sumner, Jenna Swanhart, Adam P. Taylor, Emily Tritsch, Britta Troxell, Jacob Vansickle, Sara Williams, Jessica Woodyard.

The Herald-Mail Articles
|
|
|