Advertisement

Springfield Middle School honor roll

June 23, 2003

Sixth marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Brittany Akers, Haley Baker, Alexandra Barnes, Alexis Bryan, Shannon Draper, Joshua Green, Lacee Hershberger, Amanda Hutzell, Laurel Kays, Morgan Keplinger, Jonathan Marx, Hayley O'Connor, Kelsi Phillips, Alisha Poole, Noelle Stresewski, Amy Taylor, Jordan Taylor, Eric Wiles, Jaime Young.

Grade 7 - Julie Cook, Alicia Domsky, Andrew Duff, Carla Flessner, Daniel Hayes, Aaron Hershberger, Sarah Hoffman, Seth Horner, Lindsey Kneisley, Heather Leigh, Heather Lowery, Gregory Minnick, Jessica Palmer, Megan Remsburg, Ashley Shank, Stephanie Spangler, Allison Zube.

Grade 8 - Justin Artz, Jessica Bennett, Rebecca Bowen, Justin Cole, Rebekah Coleman, Sarah Collazo, Emily Cook, Alisha Dawson, Cora Domsky, Rachel Doub, Allison Everly, Amanda Gower, Jena Jessop, Holly Kays, Samuel Leiter, Amy Matonak, Cade McCarty, Amanda Moats, Lauren Morton, Sara Shoemaker, Chloe Whiteaker, Kayla Willis, Meaghan Willis.

Honor roll


Grade 6 - Austin Allman, Benjamin Baker, Brittney Banzhoff, Kelly Beard, Jessica Berry, Justin Brechbill, Danielle Bright, Cayla Broadwater, Jessica Buchanan, Amber Cline, Hannah Cole, Jordan Crilly, David Cunningham, Sarah Duffey, Rehema Emanuel, Brian Embly, Morgan Eshleman, Tracey Forsythe, Steven Githens, Abbey Goge, Carlee Harbaugh, Amy Hess, Corey Hessong, Richard Houser, Stephen Ingraham, Rachel Jernigan, Timber Jones, Tyler Jones, Patrick Knable, Andrew Likely, Jordan Lord, Brittany Malott, Amanda McCauley, Christopher McSherry, Christine Melby, Dalton Muldoon, Derek Munro, Seth Near, Adam Oleyar, Terry Otzelberger, Amanda Palmer, Adam Plume, Jacob Ramsey, Kalli Rexrode, Derek Russell, Courtney Shaw, Joshua Socks, Cierra Spigler, Christopher Stoner, Tyler Stoner, Ashley Stouffer, Jonathan Streeter, Chloe Thompson, Amanda Tribett, Emily Tritsch, Loren Walker, Travis Ware, Nicole Weeks, Allison Wigfield, Benjamin Wiles, Ashley Wise, Zachary Zeger.

Advertisement

Grade 7 - Benjamin Atha, Scott Bailey, Howard Baker, Christine Barnes, Brooke Benner, Michael Blake, Jeremy Bowers, Robert Butler, Tonya Campbell, Allison Cole, Carlie Colella, Maleka Collins, Erica Conrad, Adam Cook, Michael Cook, Jessica Corun, Travis Darlington, Drew Dehaven, Brandon Dennis, Terri Dundus, Jessica Ellyson, Christiana Gagnon, Hannah Garling, Eliexer Gonzalez, Hailee Growden, Patrick Hammond, Michael Hardin, Lindsey Harsh, Randy Hart, Scott Haupt, Cassandra Heyer, Sarah Hoover, Alexa Hurley, Matthew Kelley, Megan Kerns, Brian Kinzer, Jared Leatherman, Zachary Malphurs, Emily Mayhugh, Stephen McKimmy, Lauren McVicker, Brandi Mellott, Aaron Miles, Loriell Mills, Caitlin Nase, Randy Nielsen, Stephanie Powell, Scott Price, Earl Rager, Arthur Ransier, Emily Reed, Travis Rhoton, Steven Richardson, Henry Rowland, Jeffrey Ryan, John Sanders, Corey Saufley, Bradley Shafer, Brittany Sines, Kasandra Slick, Kari Smith, Morgan Smith, Timothy Smith, Ashley Snyder, Devin Stitely, Matthew Stoneking, Meredith Sumner, Jenna Swanhart, Robert Swope, Adam P. Taylor, Lacy Taylor, Stephanie Toone, Brittan Troxell, Mikhael Weaver, Sara Williams, Jessica Woodyard, Alyse Yeargan.

Grade 8 - Christina Akers, Jordan Atha, Matthew Barrett, Brendan Benisek, Amanda Berry, Chad Bikle, Kelsey Brantner, Brittany Burgan, Kyle Butler, Chastity Carbaugh, Caitlin Carter, Lauren Clark, Matthew Clipp, Michael Clipp, Ashley Davis, Elizabeth Decker, Danielle Donovan, Sarah Eyler, Devin Gaither, Calla Giles, Veronica Gogin, Kyla Haines, Holly Hilliard, Kimberley Horchner, Brittany Horn, Danielle Hose, Charity Jackson, Jesse Jackson, Kattie Long, Wesley Loveless, Timothy McCartney, Lake McDonald, Leah Mellott, Jessica Merritt, Timothy Moreland, Adria Moyer, Kara Near, Jessica Patey, Tara Robertson , Kara Scovitch, Robin Shafer, Casey Siler, Lindsey Smith, McKinsey Souders, Emily Spickler, Carton Spriggs, Hannah Stone, Jenny Swecker, Cody Swindell, Atalaya Taylor, Matthew Weber, Laura Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|