Advertisement

E. Russell Hicks honor roll

June 23, 2003

Sixth marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Katrin E. Alder, Victoria C. Banks, Sarah E. Burgan, Adeline J. Cumpata, Elizabeth P. Fawcett, Krista L. Garner, Yelena Guk, Bang Dinh Ho Luu, Brittany A. Iseminger, Christine E. Kantner, Anne J. Kraft, September A. Meagher, Thomas A. Port, Margot Rittenhouse, Anjoli E. Rowe, Aurielle E. Rowe, Sarah D. Wetzel, Kyle A. Zittle.

Grade 7 - Allison S. Grove, Danielle M. Higgins, Shoval Resnick, Bobie L. Sager.

Grade 8 - Larry Bishop, Rachel K. Buffington, Drew M. Burger, Andrea S. Carter, Rachel A. Caruso, Melissa M. Cecil, Amy T. Clipp, Michael A. Hockensmith, Laura S. Huaman, Jessica E. Meagher, Brooke J. Powell, Sara M. Sandeen, Ben Scally, Jennifer A. Spies, Kaitlin P. Trump, Chelsea Weaver, Alex D. Wine.

Honor roll


Grade 6 - Ashley R. Abbott, Brian R. Blair, Jansen M. Butts, Katie L. Butts, Lucas M. Cartwright, Rachel M. Cook, Tessa N. Cosens, Ashley E. Daiello, Shelley Grace De Leon, James L. Diggs, Daniel R. Elder, Abigail R. England, Diana Escobar, Emily N. Forrester, Desiree N. Giffin, Zane P. Grimsley, Tiffany D. Groves, Miranda L. Hoffman, Katie N. Irvin, Kishia A. Jackson, Courtney B. Jones, Benjamin K. Kelly, Brittany L. Kesteven, Tara L. Knox, Jeremie M. Lecuyer, Brooke E. Lewis, Jacob E. Lictenberg, Karly M Logsdon, Joseph R. Miller, John K. Moser, Kylynn N. Palmer, Kendra M. Ridenour, Glenn A. Rider, Marlon J. Roberson, Matthew W. Rummel, Meghan K. Ruth, Shane C. Santell, Sarah L. Shawyer, Brian R. Starner, Justin K. Starner, Michael J. Street, Mark Teunis, Jeffrey D. Thurston, Dominick R. Turano, Aaron E. Wagaman, Kayla M. Warfield, Leanna M. Young, Nicholas Ziolkowski.

Advertisement

Grade 7 - Christina M. Abbate, Andrew Chang, Tiffany M. Childers, Christina N. Corbin, Kyle L. Donahue, Amanda J. Feigley, Timothy P. Hamilton, Micah Harrington, Brittany N. Hyatt, Danica Jackson, Timothy R. Jacobson, Austin L. Jones, Daniel H. Jones, Jordan S. Kirby, Wesley R. Kline, Keera M. Knott, Bradley D. Kretzer, Mildred M. Lichtenberg, Nicolas A. Lowe, Kyle Q. McDannell, Jody C. McElroy, George Men, Stephen T. Michaels, Megan M. Mitchell, Brandon S. Morrow, Lindsay R. Oberholzer, Brittany A. Pettit, Lynelle A. Phillips, Brennen T. Przwieczerski, Kiera L. Quick, Alvin Roberson, Heather P. Ruppel, Brittany C. Semler, Christina M. Smith, Nicholas A. Stevens, Deanna G. Tabor, Jessica A. Tapley, Bradley A. Taylor, Danica L. Trovinger, Ryan T. Turpin, Mallory R. White, Susan C. Zindel.

Grade 8 - Yasmin Alder, Michael A. Barker, Kaitlyn T. Beard, Kayla M. Beard, Christopher A. Behpouri, Janessa K. Carter, Benjamin M. Clevenger, Taylor A. Cole, Matthew G. Connor, Alexander A. Cunningham, Jason M. David, Amelia R. Doyle, Tessa L. Doyle, Allen M. Dunlap, Samantha R. Evans, Jillian L. Farester, Priscilla A. Fernandes, Krystyn N. Ferraiuolo, Dustin M. Fitz, Janelle L. Fulmer, Katie E. Gonder, Susan J. Gore, Kaitlin M. Green, Brianna M. Hammond, Victoria L. Hatcher, Holly Healy, Jackson E. Hopkins, Eric W. Imes, Brock M. Jamison, Tara K. Jenkins, Trey J. Jones, Brittany M. Kemp, Carrissa A. Kesler, Aleah Kimmel, Saffiya Latif, Ashley R. Leith, Lorenzo J. Lopez, Rachael Mallery, Erin Mandley, Jena Mannick, Patrick D. Mertz, Ashley N. Metz, Sarah K. Miller, Steven W. Mills, Katherine E. Moyseenko, Matthew J. Newton, Sean M. Osborne, Justine L. Printz, Joshua L. Royer, Sarah B. Ryan, Sarah K. Schubel, Justin M. Sigler, Jodi Sneckenberger, Kristen N. Spies, Tiffany Walker, Jason D. Waybright, Jason M. Weigle, Michelle L. White, Tahira J. White.

The Herald-Mail Articles
|
|
|