Advertisement

Heritage Academy honor roll

June 23, 2003

Fourth marking period



Distinguished honors


Kindergarten-5 - Ethan Bowers, Jennifer Bowers, Scotty Brandt, Paige Caudell, Olivia Dorsey, Danielle Kettelle, Cherie Clark, Victoria Lulciuc, Wyatt Harnish, Christopher Harrell, Hannah Gaylor, Nathan Patey, Trevor Patton, Sarah Krause, Mufutau Taiwo, Michael Rohrer.

Grade 1 - Jake Boutieller, Aaron Anderson, Rosemarie Clarke, Kara Burkett, Matthew Clopper, Alexander Cosner, Nadia Crouch, Stephanie Eberly, Corey Ellis, Nicole Gaylor, Conner Greenlee, Harrison Layman, Bonnard Morgan, Audrey Roof, Philip Rowe, Hope Snider, Caitlyn Yates.

Grade 2 - Lee Clark, Chrissy Creswell, Ben Cosner, Paige Farrow, Lexie Holtzman, Victoria Key, Zachary Muller, Bryce Nigh, Jordyn Rider, Emory Rowland, Brooke Shives, Kayla Smith, Sabrina Smith, Hanna Wise, Cody Yates.

Grade 3 - Jeremiah Hoy, Rachel Clarke, Michelle Creswell, Michael Donmoyer, Jessica Gaylor, Lindsay Meiners, Jaime Humbertson, Kathleen Kidd, Robert Martin, Abigail Morgan, Chad Lowry, Tanner Patton, Emilie Rowe, Peter Therrien, Adam Tresler.

Advertisement

Grade 4 - Laura Calhoun, Aaron Clark, Caroline Clark, Troy Cosner, Natasha Crouch.

Grade 5 - Travis Barthalow, Rebekah Clarke, Brianna Dorsey, Kelly Humbertson, Grace Johnson.

Grade 6 - Shane Burkett, Spencer Draper, Andrew Hendershot, Loudan Hoosier, Zachary Mongan, Keith Sandell, Rachel Shirk, Alyson Werner.

Grade 7 - Loni Bright, Jessica Ellis, Benjamin Martin, Emily Taylor.

Grade 8 - DruAnna Clark, Brittany Eberly.

Grade 9 - Jonathan Ellis, Meredith Johnson, Jessica Taylor, Luke Therrien.

Grade 10 - Brian Sandell, Whitney Schlimgen, Kevin Sandell, Justin Simpson, Mike Scaricaciottoli.

Grade 11 - Megan Cutchall, Lauren Hartman, Drew Kidd, Amy Maas, Ashely Miller.

Grade 12 - Abby Ellis, Joe Ellis, Elizabeth Evans, Jesse Lata.

Honors


Kindergarten-5 - Ethan Nield, Monica Turner.

Grade 1 - Alex Sword, Cole Smith.

Grade 2 - Jessica Meiners, Mark Snider.

Grade 3 - Callie Butts, Abigail Hoosier.

Grade 4 - Samual Mongan, Morgan Nield, Emily Snyder.

Grade 5 - Kyle Burkett.

Grade 6 - Grant Smith, Cody Butts.

Grade 7 - Emilly Rohrer, Colton See.

Grade 8 - Cassie Johns.

Grade 9 - Travis Hendershot, David Kidd.

Grade 10 - Zachary Hartman.

Grade 11 - Jamie Dudeck.

Grade 12 - Jonathan Buckley, Jeanine King.

The Herald-Mail Articles
|
|
|