Advertisement

Hancock Middle-Senior H.S. honor roll

May 21, 2003

Fifth marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Jill M. Helmstetter, Holly L. Hovis, Georgia C. Manning, Bryce R. Miller, Hayley L. Ruppenthal, Tessa L. Walls.

Grade 7 - Ashley P. Edgerton, Christine M. Forquer, Daniel T. Mauk, Garrett T. Rinker, Lacey D. Watson.

Grade 8 - Kenneth E. Bishop, Dustin T. Hull, Kymber L. Potter, Tye D. Souders.

Grade 9 - Kayla S. Anderson, Andrea L. Bishop, Sara R. Divelbiss, Misty D. Hull, Jaclyn M. Mann, Tiffany N. Mann, Benjamin J. Powell., Timothy A. Rollins , Kara B. Shives, Jaret T. Trail, Jenae N. Trail, Elyse M. Watson, Jennifer L. Willison.

Grade 10 - Jordan J. Appel, Ashley E. Baynard, Jenna L. Demory, Naomi N. Johnson, Taryn Helmstetter, Amber D. Moats, Tyler C. Pittman, Joshua A. Ruppenthal, Jordan C. Sterner , Bryant M. Wallizer, Thomas J. Willoughby.

Grade 11 - Paul M. Brennan, Mia M. Hornbaker, Wayne K.. Keefer, Ashley D. McFadden, Jennifer D. Miller, Jordan C. Sterner, Deidre A. Swain, Lewis C. Truax.

Advertisement

Grade 12 - Terry J. Beard, Robert L. Dunkin, Candace A. Golden, Ryan E. Hendershot, Ashley N. Holland, Jodi R. Keefer, Candian E. Manning, April D. McCusker, Amanda J. Mellott, Brandon L. Miley, Ashley M. Powers, Jessica M. Proffitt, Amanda L. Snyder, Beth R. Swain, Amber L. Unger.

Honor roll


Grade 6 - Alexander N. Bishop, Bethany M. Bowman, Zachary C. Brown, Philipp J. Corbett, Olivia H. Funk, Benjamin E. Hoopengardner, Laci D. McCusker, Brittany R. Moats, Janel L. Morris, Kayla M. Pierce, Kelsea B. Pittman, Robert L. Spielman, Lucas P. Trunkle, Chelsea E. Unger, Kelsey E. White.

Grade 7 - Jacob G. Foreman, Jennifer L. Fox, Joshua A. Gilbert, Spencer L. Golden, Daniel D. Gordon, Kayla M. Hill, Ashley S. McKinley, Kerry W. McCarty, Ashley S McKinley, Robert J. Miller, Brittany N. Mills, William Powell, Amanda N. Powers, Tyler J. Price, Erin N. Shives, Casey N. Spriggs, Samantha G. Truax, Faith M. Wagner.

Grade 8 - Kenneth E. Bishop, Abigail M. Bovey, Kristen J. Creek, Holley E. Funk, Kaley M. Jenkins, Kimberly R. Knable, Natasha L. McCusker, Clarence F. Meyers, Kaelob M. Norris, Laurie E. Orndoff, Brittany L. Poole, Brittany N. Ratcliff, Chelsi D. Reed, Jorden B. Souders, Woodrow E. Tasker, Kyle M. Ward, Brittney L. Waugh, Robin M. Witte.

Grade 9 - Samantha M. Brown, Sandra A. Creek, Jessica R. Emerson, Tony Grant, Lindsey M. Helmstetter, Adrienne M. Kesecker, Joshua K. McCusker, Steven C. Mowen, Jacolyn R. Payne, Kimberly A. Ray, Lana N. Reynolds, Dylan A. Shives, Darren A. Smith, Courtney E. Spriggs, Edwin C. Stigile, Stephen A. Weatherholt, Michele L. Weller, Jordan D. Wolford.

Grade 10 - Matthew R. Beal, Nina D. Chiaruttini, Ashley N. Creek, David Cross, Carrie A. Fischer, Ashley N. Fleegle, Jennifer L. Forquer, Jessica N. Gaither, Jessica L. Kerns, Basil E. Kuhn, Sharon Y. McCarty, Andrew S. Morris, Megan L. Norris, Brittany M. Price, Patricia N. Ray, Kristin G. Trail.

Grade 11 - Jodi L. Akers, Sarah L. Bayliss, Danielle I. Bowman, Danielle I. Creek, Amber M. Fields, Joshua W. Hendershot, Bryan W. Kratz, Samantha J. McCarty, Kristine N. Mellott, Todd G. Norris, Johanna I. Pittman, Cody A. Reed, Dustin R. Reed, Randall D. Sipes, Candace R. Starliper, Brandon L.Younker, Jessica N. Zahm.

Grade 12 - Lauren E. Bowers, Bradley A. Butts, Hope E. Faith, Eli Martinez, Erika D. McCusker, Amber M. Mills, Erin E. Smith, Joshua D. Wertman.

The Herald-Mail Articles
|
|
|