Advertisement

Boonsboro High honor roll

May 21, 2003

Fifth marking period



Distinguished honor roll


Grade 9 - Griffin H. Abernathy. Allen Beard, Robert R. Bishoff, Andrew P. Brabson, Ashley L. Deluca, Jared R. Dias, Peter L. Frey, Eric R. Fries, Erin M. Gantz, Lindsey J. Hollenbach, Catherine J. Linton, Evan M. Lowery, Alyssa C. Lum, Kristen M. McCoy, Laura E. Michael, Heather J. Niederberger, Brian P. Presley, Rachelle S. Proulx, James M. Simmons, Katelyn P. Troupe, Jhan James T. Yap Andrade.

Grade 10 - Allison J. Burley, Chelsea L. Butrum, Anthony S. Maiorana, Ameen L. Mirdamadi, Sarah E. Murto, Nicole S. Petefish, Kristin M. Price, Jessica E. Robertson, Cara E. Schildtknecht, Kassia R. Schodroski, Lee M. Stablein, Hannah R. Vargason, Charles D. Zimmerman.

Grade 11 - Quaye N. Barden, Justin N. Baylor, Megan R. Curry, Kyle W. Davis, Bonnie E. Dowell, Rachel L. Hamilton, Britnee K. Harbuagh, Craig H. Henson, Rachel E. Hull, Joelle L. Keyser, Kourtney D. Marshall, Ashlyn C. Mazone, Alicia D. Pencola, Matthew W. Sellers, Bradley A. Semler, Caryn A. Seward, Sarah K. Simmons, Cynthia M. Smallwood, Brian P. Smith, Sarah M. Smith, Erica R. Stewart, Christopher K. Stitely, Nattanee Tubhirun, Ronald A. Woodcock, Jessica S. Zentmeyer.

Advertisement

Grade 12 - Megan C. Ashbaugh, Andrea L. Changuris, Clement E. Gardiner, Caleb J. Gill, Jennifer E. Heimbuch, Kevin A. Hoffman, Audrey A. Maass, Helen M. Meyers, Megan L. Miller, Brett M. Morrell, Weston M. Murphy, Dana E. Pryor, Tabitha M. Pryor, Allison M. Robinson, Trent A. Semler, Victoria A. Staubs, Tiffany M. Stine, Susana N. Vargas.

Honor roll


Grade 9 - Matthew R. Adkins, Jessica D. Ambrose, Curt B. Bannon, Miki M. Baugher, Crosby F. Blair, Jonathan L. Byrd, Heather N. Clipp, Zachary A. Constable, Colin M. Curry, Adam R. Dellinger, Autumn N. Diaz, Christopher W. Easterday, Justin L. Ebersole, Christina M. Fernandez, Thomas E. Forman, Matthew A. Fortese, Laura E. Gardiner, Megan A. Gaulding, Fallon L. Grove, Darron B. Hamrick, Bradley R. Harbaugh, Ian M. Harman, Kasi L. Harris, Amber L. Hazlett, Ashley N. Hazlett, Michael B. Hines, Erik P. Hoffman, Susan B. Hornsby, Sarah E. Hughes, Thomas M. Jefferies, Brianna M. Keith, Erin J. Kelly, Sarah M. Keyser, Alex A. Martens, Miranda E. Martin, Tyler A. McKenrick, Kevin P. McMahon, Jessica M. Mitchell, Ashley N. Mose, Heather L. Patton, Jesse D. Pendergraft, Brian E. Poole, Laura E. Printz, Lisa M. Reaux, Emily J. Reeves, Amanda L. Rice, Amy J. Robbins, Daniel J. Schell, Holly M. Shifler, Jessica B. Shives, Amanda C. Smith, Andrea M. Smith, Rachel M. Solomos, David W. Starleper, Amanda L. Stine, Brittany C. Stranathan, Kaitlynn A. Sumpter, Rickey L. Vaughn, Christine A. Walton, Jared L. Wardrick, Timothy M. Young.

Grade 10 - Kathryn J. Angle, Kathleen M. Barger, James R. Barnes, Ashley N. Barrett, Samuel C. Birnbaum, Britton F. Buckham, Leanne B. Cline, Darrell A. Collison, Derek M. Crist, Zachary R. Exline, Peter T. Gale, James T. Griffin, Brittany C. Haney, Shane M. Harris, Curtis W. Harsh, Sarah L. Hensley, James R. Jarrett, Carol L. Kidwell, Guy H. Kilpatrick, Carrie S. Kretzer, John-Ryan M. Kurtz, Scott W. Leverett, Joshua S. Lewis, Cathi L. Long, Marylynn Lukefahr, Kathleen A. Magee, Travis C. May, Alexis J. Miller, Ryan K. Moore, Jessica E. Muller, Joel D. Pryor, Brittany Ray, Andrew T. Staubs, Samantha A. Stephens, Troy T. Stotelmyer, Kenton L. Sumpter, Larry D. Taylor, Katherine M. Trevey, Angela R. Wyand.

Grade 11 - Matthew L. Alley, Brett J. Anderson, Tiffany N. Ashbrook, Robert B. Barnhart, Katie D. Beard, Tobie E. Biser, Robinson D. Boteler, Megan L. Burtner, Brandon P. Bussard, Erin C. Byrne, Hannah E. Canfield, Reinaldo R. Champion, Janet L. Cole, Sarah A. DiCarlo, Sherrie L. Dwyer, Joseph M. Ellis, Kenneth C. Ellis, Patty L. Eppley, Corey A. Gadway, Andrew G. Gale, Aaron G. Gordon, Nyongvola F. Gwankwangbe, James D. Hageman, Addison R. Hamilton, Christina D. Harman, Daniel M. Harman, Andrea L. Haupt, Brittany L. Hewett, Mallory N. Holmes, Rebecca L. Jefferies, Kristie L. Johnson, Kelly-Jo Kibler, Brittany A. Lebling, Mallory R. Leggere, Jordan L. Lessig, Stephanie K. Lewis, Charles R. Long, Alex C. Malphrus, Jenna M. McBeath, Amanda K. McDowell, Jessica L. Meyers, Kenneth L. Meyers, Abbey J. Moore, Tara C. Moore, Desiree N. Olden, Destinee L. Olden, Christopher J. Perkins, Ashley L. Rhoderick, Cassandra M. Robillard, Daniel W. Robinson, Emily S. Rohrer, Sean J. Rose, Alicia E. Ross, Patrick W. Sellers, Laurel M. Senay, Cory E. Shea, Brittany N. Strite, Eileen R. Stump, Christopher M. Swiger, Christy A. Tew, Christopher E. Thomas, Matthew W. Thomas, Nicole Toms, Allison C. Ullery, Kristen K. Wachtel, Cara M. Walsh, Grace H. Walsh, Kara M. Wastler, Andrew C. Waters, Jamie B. Weddle, Mary C. Wiegand, Christina M. Williamson, Michael Winpigler, Christopher B. Wolfe, Benjamin T. Wood.

Grade 12 - Lindsey A. Avara, Gary L. Baker, William D. Birchfield, Brandee L. Burke, Brandon E. Butler, Crystal M. Cook, Erica L. Corder, Heather M. Cunningham, Natasha R. Daugherty, Shannon M. Davis, Anthony M. Dowell, Natalie M. Elder, Lindsay R. Forrest, Alicia R. Fowler, Leslie A. French, Allison L. Fries, Jennifer K. Gearhart, , Sarrah C. Harris, Nathan J. Himes, Chelsey N. Jahn, Timothy D. Kaufman, Brittany L. Kefauver, Danee A. Keith, Sheila R. Kurtz, Andrew P. Landsman, Jeffrey C. Lash, Nathan A. Leefer, Christopher W. Lingenfelter, Jacob M. Lucas, Brian S. Mazzocchi, Ashley D. McChesney, Gretchen A. McCoy, Stephanie A. McGee, Joshua W. Mitchell, Cody D. Muller, Matthew R. Myers, Bryan A. Nicolosi, Beth A. Peck, Anthony W. Pomfrey, Sarah M. Printz, Elizabeth J. Sankbeil, Marshall V. Shanaberger, Jordyn L. Shifler, Drew W. Sollenberger, Julie R. Stevens, Bradley A. Stotelmyer, Michael L. Sullivan, Adam M. Truax.

The Herald-Mail Articles
|
|
|