Advertisement

Clear Spring High honor roll

May 21, 2003

Fifth marking period



Distinguished Honor Roll


Grade 9 - Kellyann E. Courter, Christina M. Cushwa, Amber J. Hendershot, Katrina L. Hendershot, Jaclyn R. Hornbaker, Scott C. Keeney, Lindsey E. Keyton, Sondra H. Lavigne, Corey M. Lewis, Stephanie N. Moore, Ashley L. Rector, Kayla R. Semler, Katelyn M. Sigler, Hannah M. Smith.

Grade 10 - David A. Bussard, Sasha D. Dunn, David E. Ernst, Tracee C. Haupt, Tobin W. Kercheval, Danielle K. Shives, Holly B. Smoot, Leslie A. Springer, David C. Thoerig.

Grade 11 - Lindsey E. Banister, Tara E. Brown, Rebecca A. Burkett, Erin M. Detrow, Travis C. Divelbiss, Erika A. Ernst, Jennifer N. Fields, Karen E. Gehr, Drew C. Holler, Cindy M. McNeer, Amy E. Mills, Jill N. Shupp, Michele L. Siebert, Benjamin S. Sigler, Lindsay E. Spangler, Ralph T. Stotler, Jackie L. Wolfe.

Grade 12 - Amber L. Belt, Beth R. Bragunier, Dawn N. Cunningham, Lauren M. Ebersole, Jeremy L. Everitts, David N. Faith, Jenna L. Gelwicks, Heather M. Irvin, Sarah E. Jones, Ashley E. Keeney, Lucas W. Laws, Daniel L. Mills, Dustin G. Reichard, Heather N. Richey, Jessica L. Semler, Alexis D. Shingleton, Ashley N. Stoner, Jamie N. Teach, Alexander D. Ullrich.

Advertisement
Honor roll


Grade 9 - Cory L. Baker, Leigh A. Bearden, Andrew S. Blickenstaff, Megan L. Blickenstaff, Tyler J. Braithwaite, Ashley M. Burger, Andrew A. Butler, Corey M. Chaney, Dustin A. Chaney, Corey A. Clopein, Traci D. Cordell, Allison M. Cross, Alan M. Downs, Lauran D. Dwyer, Lindsay N. Freeman, Rebecca J. Funk, Brittany L. Garner, Kimberly C. Gehr, Derek M. Hanes, Allison R. Keeney, Joshua A. Keyfauver, Alex E. Levita, Douglas C. McAllister, Matthew R. McCauley, Jessica L. Miles, John L. Murray, Michael J. Norris, Steven L. Ray, Kathryn E. Reichard, Victoria L. Ridenour, Megan R. Robinson, Brian R. Shifflett, Sydney J. Shrader, Jessica R. Turner, Shannon L. Yeargan.

Grade 10 - Andrea M. Alvarez, Melissa A. Ankeney, James A. Atkins, Torie D. Baker, Robert L. Boden, Jessica D. Burtner, Gregory W. Calhoun, Kayla M. Canfield, Amy L. Casto, Lindsey M. Chaney, Ryan T. Chaney, Brienne E. Chilcoat, David A. Courter, Ashley M. Crist, Jeb S. Detrow, Andrea D. Divelbiss, Brandon J. Elliott, Kelsey N. Ewanick, Jessie L. Fazenbaker, Lindsay A. Fiedler, Joel W. Fitz, Robert M. Fritz, Joshua J. Gardner, Paul E. Golden, Teri L. Gordon, Reinhart P. Gutzat, Noelle C. Hart, Larry E. Hose, Kevin D. Karstaedt, Ryan M. Kelly, David F. Kendle, Kara A. Kreps, Andrew T. Lacy, Ashley R. Lockard, Robert L. Miller, Christine E. Muir, Katie L. Norris, Ricki A. Plotner, Kristopher W. Reese, Sondra D. Reid, Tara R. Schildtknecht, Lindsay F. Shirk, Rebekah A. Sirokman, Rodney E. Snyder, Phillip M. Sprecher, Kristin D. Stuhler, Alex R. Tyler, Devin P. Wiles, Whitney A. Wolfensberger, Garrett W. Wright.

Grade 11 - Calli D. Bassett, Cody A. Beard, Tawnya L. Blair, Erin L. Blickenstaff, Sherri D. Bryan, Jonathan L. Burger, Alexander E. Eberhart, Crystal L. Foltz, Brittany E. Gruber, Garet O. Hanshew, Caitlyn N. Hendrickson, Kara B. Hose, Bryan Z. Jacobs, Amber M. Krenzer, Dawn M. Lucas, Daniel C. Mason, Amanda C. McClanathan, Andrew J. Michael, David W. Mills, Nicole L. Mills, Kelly D. Peacher, Jordan D. Poffenberger, Deanna K. Reed, Jennifer L. Reynard, Courtney M. Robinson, Philip H. Saloom, Heather L. Schnebly, Joshua P. Schrimsher, Ashley R. Shanholtz, Sharon A. Shifflett, Howard W. Spence, Kristina N. Stevens, Rodney W. Swope, Bradley D. Turner, Aaron P. Weber, Timothy J. Weller, Sara E. Wiles.

Grade 12 - Joshua R. Barnhart, Nicole B. Bowers, Stacey L. Cornwell, Ashley M. Decker, Amanda E. Jones, Nathan L. Keller, Daniel P. Kesner, Charlee M. Lohman, L. Shannon McNamee, Joshua T. Miles, Adam R. Mills, Kevin E. Mills, Jonathan D. Muffley, Charly E. Mulligan, Robin A. Myers, Christopher R. Nilson, Jamie C. Poffenberger, Brooke A. Pohl, Zachary R. Rector, Kristopher L. Reeves, Bradley A. Rubeck, Kevin L. Shank, Ryan W. Shank, Bonnie N. Shifler, Andrew L. Simmons, Jean L. Sirokman, Samantha E. Stine, Jodie M. Strite, Erin C. Weller, Joshua L. Wigfield, Karen A. Worthington, William A. Worthington.

The Herald-Mail Articles
|
|
|