Advertisement

E. Russell Hicks honor roll

May 13, 2003

Fifth marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Victoria C. Banks, Sarah E. Burgan, Adeline J. Cumpata, Ashley E. Daiello, Elizabeth P. Fawcett, Emily N. Forrester, Yelena Guk, Anne J. Kraft, Jeremie M. Lecuyer, Rachel N. Loudin, September A. Meagher, Thomas A. Port, Anjoli E. Rowe, Aurielle E. Rowe, Sarah D. Wetzel.

Grade 7 - Andrew Chang, Kyle L. Donahue, Allison S. Grove, Danielle M. Higgins, Brittany N. Hyatt, Jordan S. Kirby, Bradley D. Kretzer, Brittany A. Pettit, Shoval Resnick, Bobie L. Sager, Christina M. Smith, Karlie A. Vann.

Grade 8 - Larry J. Bishop, Rachel K. Buffington, Melissa M. Cecil, Amy T. Clipp, Amelia R. Doyle, Katie E. Gonder, Laura S. Huaman, Saffiya Z. Latif, Jessica E. Meagher, Katherine E. Moyseenko, Sara M. Sandeen, Kaitlin P. Trump.

Honor roll


Grade 6 - Ashley R. Abbott, Katrin E. Alder, Robert A. Asper, Alan J. Barnett, Valerie J. Batchelor, Joseph D. Bender, Jansen M. Butts, Katie L. Butts, Jason A. Chase, Matthew H. Clukey, Rachel M. Cook, Shelley Grace De Leon, Lindsey D. Domer, Daniel R. Elder, Diana Escobar, Samantha E. Fulford, Krista L. Garner, Kayla N. Gerhold, Desiree N. Giffin, Bang Dinh Ho Luu, Ethan B. Hockensmith, Miranda L. Hoffman, Kishia A. Jackson, Christine E. Kantner, Benjamin K. Kelly, Brittany L. Kesteven, Brooke E. Lewis, Karly M. Logsdon, Long T. Luu, Joseph R. Miller, Micahel K. Miller, Ryan B. Morningstar, John K. Moser, Autumn R. Mundy, Brittany Pepe, Glenn A. Rider, Margot L. Rittenhouse, Marlon J. Roberson, Matthew W. Rummel, Meghan K. Ruth, Shane C. Santell, Jared A. Savage, Chelsea R. Showe, Brian R. Starner, Mark R. Teunis, Dominick R. Turano, Leanna M. Young, Kyle A. Zittle.

Advertisement

Grade 7 - Cameron J. Allen, Tiffany M. Childers, Christina N. Corbin, Katherine E. Downey, Amanda J. Feigley, Courtney C. Hulett, Jennifer R. Humphreys, Danica A. Jackson, Jeffrey A. Jacobson, Austin L. Jones, Brittany A. Jones, Patrick J. Kemmerer, Rebecca E. Kennedy, Casey G. King, Wesley R. Kline, Samuel D. Knight, Keera M. Knott, Timothy F. Koebel, Mildred M. Lichtenberg, Allyson M. Mandley, Kyle Q. McDannell, Jody C. McElroy, George Men, Megan M. Mitchell, Brian E. Ngee, Lindsay R. Oberholzer, Brennen T. Przywieczerski, Stacey M. Southard, Nicholas A. Stevens, Deanna G. Tabor, Jessica A. Tapley, Bradley A. Taylor, Danica L. Trovinger, Ryan T. Turpin, Jonathan A. Volz, Mallory R. White, Cari C. Wright.

Grade 8 - Michael A. Barker, Kaitlyn T. Beard, Ericka C. Blanchard, Drew M. Burger, Andrea S. Carter, Benjamin M. Clevenger, Matthew G. Connor, Tessa L. Doyle, Holly N. England, Samantha R. Evans, Jillian L. Farester, Priscilla A. Fernandes, Krystyn N. Ferraiuolo, Susan J. Gore, Jessica R. Gray, Brianna M. Hammond, Holly N. Healy, Michael A. Hockensmith, Jackson K. Hopkins, Misty S. Hull, James D. Hutzler, Eric W. Imes, Tiana Jackson, Trey J. Jones, Brittany M. Kemp, Carrissa A. Kesler, Aleah Kimmel, Ashley R. Leith, Erin V. Mandley, Jena M. Mannick, Patrick D. Mertz, William J. Miles, Sarah K. Miller, Jennifer M. Moats, Heather D. Myers, Matthew J. Newton, Katie S. Norris, Brooke J. Powell, Justine L. Printz, Sarah B. Ryan, Ben Scally, Sarah K. Schubel, Justin M. Sigler, Jodi L. Sneckenberger, Anthony W. Socks, Jennifer A. Spies, Kristen N. Spies, Lamar P. Spruce, Tiffany Walker, Jason D. Waybright, Chelsea C. Weaver.

The Herald-Mail Articles
|
|
|