Advertisement

Smithsburg High School honor roll

May 13, 2003

Fifth marking period



Distinguished honor roll


Grade 9 - Joseph R. Baer, Andrew R. Bohan, Kenzie J. Bowen, Amanda J. Boyer, Garrett M. Delaney, Kelli L. Hill, William R. Kerns, Jordan E. Kline, Michelle Lok, Ryan M. Marx, Usama A. Qadri, Lauryn M. Sheeley.

Grade 10 - Katherine H. Brady, Benjamin B. Buhrman, Camille N. Cardone, Stef J. Carson, Patrick A. Connors, Benjamin S. Cooper, Brian M. Donley, Jonas Elmerraji, Christopher S. Fetzer, Allison N. Keller, Stacy R. Oberholzer, Molly E. Smith, Candace R. Stanford, Julie L. Weaver, James A. Whitt, Joshua P. Whitt, Tyler M. Wolford.

Grade 11 - Nicholas J. Bayer, Juliana P. Brucksch, Devin E. Burns, Julie J. Ellis, Danielle R. Follett, Matthew R. Holtzman, Cortney M. Kerns, Leann M. Mayan, Jason T. O'Neal, Bernadetta Puszkiewicz, Lindsay T. Serig, Matthew C. Sullivan, Elizabeth A. Surgeon, Scott M. Thompson, Nicole L. Walker, Jessica M. Yu.

Grade 12 - Elena M. Adlon, Cassandra S. Anderson, Kelly A. Bricker, Stephanie M. Crunkleton, Jennifer E. Dandy, Daniel J. Ditch, Brian P. Downey, Amanda C. Everett, Daniel R. Faulders, Brandon J. Fisher, Katie S. Franklin, William L. Green, Daniel R. Faulders, Lacey M. Howard, Bradly R. Jennings, Stephen J. Kurz, Elizabeth M. Lefebure, Sadie P. Morningstar, Katy S. Powell, Sabrina K. Schiano Dicola, Randi Lynn M. Semler, Leigh A. Stouffer, Emily L. Swain, Brandon A. Taylor, Kelly E. Willock, Michael D. Zello.

Advertisement



Honor roll


Grade 9 - Nathan A. Ambrose, Kyle W. Anderson, Lyndsay D. Bates, Kasie M. Beaver, Joseph C. Biser, George J. Brnilovich, Courtney S. Brown, Matthew J. Brucksch, Daniel E. Buhrman, Emily J. Burger, Kyle W. Calandrelle, Amber M. Colbert, Howard L. Cooper, Dustin C. Davidson, Christopher De Jesus, Hannah G. Donnelly, Jonathan B. Dove, Corey A. Dunahugh, Robert L. Flook, Shannon M. Fowkes, Austin T. Gates, Amanda D. Gordon, Arlo R. Harvey, Tiffney E. Haupt, Rachel K. Hodges, Joshua A. Humelsine, Kathryn R. Jones, Joshua W. Kearbey, Garrett C. Kieffer, Felicia A. Koons, Matthew S. Leeney, Michael G. Marfut, Derek S. Martin, Kayla M. Martin, Ashley R. Mitchell, Sean C. O'Neal, Derek A. Orndorff, Lance M. Poffenberger, Matthew J. Rhodes, Joseph T. Richell, Jeremy L. Rupert, Kristi L. Schellenberg, Ciro D. Schiano Di Cola, Douglas E. Shirk, Felicia M. Smith, Melissa K. Springer, Josiah T. Storer, Laura J. Sudec, Michael B. Surgeon, Matthew T. Thompson, Meaghan D. Thompson, Amanda Whisner, Katie E. Yellott, Bethany C. Young, Brittany A. Young.

Grade 10 - Amy C. Ballard, Kristina Berk, Erin A. Blum, Jonathan M. Calogero, Amanda D. Centofonti, Tracie L. Clevenger, Lene S. Collins, Chester L. Cramer, Jason W. Cross, Alicia N. Delauter, Stephanie K. Dodds, Ashley N. Duvall, Michael L. Fisher, Raymond E. Foster, Erin R. Fox, William T. Gist, Andrea L. Grier, Nathanal D. Hayes, Luke A. Heinrich, Matthew T. Hudson, Jonathan D. Hulse, Carrie A. Johnson, Robert L. Jones, Peter J. Larue, Cheryl A. Long, Clayton A. Marquiss, Joseph M. Matvia, Mary E. Meadows, Abraham J. Nehemias, Lucas C. Newman, Ashley N. Paulus, Benjamin L. Porter, Timothy R. Ratliff, Michael E. Rinebolt, Sara N. Rowe, Bryan A. Senz, Ryan A. Shephard, Shawn L. Shipman, Jeffrey B. Sprecher, Amy C. Startzman, Monica E. Stouffer, Kimberly N. Sullivan, Melinda R. Swain, Sarah L. Turner, Michael Wagner, Austin T. Williams, Lorrel V. Wolford, Lauren E. Wright, Angelic N. Zavala.

Grade 11 - Amber K. Barkdoll, Scott D. Barrett, Lauren A. Bird, Candi M. Blessing, Travis V. Bloom, Todd W. Bowser, Christopher L. Cacciola, Sarah M. Conley, Brittany J. Cogle, Lindsey T. Dixon, Ryan M. Dudley, Jamie Y. Engle, Sabastian A. Ferrer, Caitlin A. Fitzwater, Jon K. Fowler, Jenifer M. Guinther, Nicole E. Heiston, Kimberly S. Herbst, Jonathan T. Hose, Sarah M. Howerton, Russell F. Hoyt, Jennilynn B. Hughes, Sarah N. Hurd, Zachary T. Kaufmann, Samantha J. Keller, Zachary J. Kieffer, Tara N. Knable, Lauren R. Layman, Mark A. Lewis, Ricky W. Lewis, David M. Martin, Todd M. McCarter, Catrina E. McClintock, Brittany E. Meadows, Amy L. Miller, Melissa S. Miller, Stephanie A. Pellegrino, Jennifer R. Pentz, Kia R. Phillips, Stephanie L. Plummer, Kristen L. Poffenberger, Angelina S. Ruck, Chad M. Rupert, Emily D. Russo, Shalena M. Saccone, Samantha A. Schweinhart, Sara J. Shafi, Garrett W. Snyder, Jessica L. Spruill, Brianna R. Sturm, Kathryn Tiches, Aaron B. Tolbert-Smith, Cody L. Waldron, William M. Walters, Michelle M. Wesley, Brandy N. White, Brittany N. White, Jamie L. Wiley, Jordan L. Williams, Katherine L. Williams, Rachel C. Winn.

Grade 12 - Mollie E. Bauer, Lauren A. Beall, Lisa M. Belella, Meghan L. Benner, Margaret A. Biser, Alice L. Bowser, Stephen M. Britton, Christopher S. Brown, Corey B. Brown, Brittany N. Brown Mignon, Andrew R. Campbell, Michele A. Cardenas, Laura I. Cheung, Angela M. Creamer, Ashley M. Damuth, Meghan L. Devore, Zachary D. Fay, Dane J. Fonte, Jeffrey L. Franklin, Timothy G. Gaines, Hillary M. Gamerman, Lindsey N. Gidich, Rebecca L. Gilfus, David E. Gouff, Clarke N. Grumbine, David R. Guinther, Colter I. Heurich, Scott D. Hutzell, David J. Jones, Jacqueline E. Kalk, Tiffany A. Lampasona, Yanira L. Lao, Erin M. Lester, Catherine A. McDonnell, Joseph L. Metcalf, Ryan D. Mills, Timothy A. Mitchell, Michael D. Pangborn, Aaron P. Pimentil, Erin R. Rhodes, Brenton M. Rohrer, Jonathan D. Dusso, Qiana D. Sawyer, Kyle M. Schellenberg, Jenna L. Warrenfeltz, Andrew L. Weakland, Katina M. White, Matthew A. Wivell, Kathleen M. Woodward.

The Herald-Mail Articles
|
|
|