Advertisement

Boonsboro High honor roll

March 04, 2003

Third marking period



Distinguished honor roll


Grade 9 - Allen E. Beard, Robert R. Bishoff, Crosby F. Blair, Andrew P. Brabson, Ashley L. Deluca, Peter L. Frey, Erin M. Gantz, Bradley R. Harbaugh, Kasi L. Harris, Susan B. Hornsby, Catherine J. Linton, Jacob J. Lovelady, Kristen M. McCoy, Laura E. Micheal, Sarah R. Rohrer, James M. Simmons, Katelyn P. Troupe, Christine A. Walton.

Grade 10 - Allison J. Burley, Chelsea L. Butrum, Erica C. Daugherty, Sarah L. Hensley, Sarah E. Murto, Nicole S. Petefish, Jessica E. Robertson, Cara E. Schildtknecht, Victor C. Vanorden.

Grade 11 - Megan L. Burtner, Megan R. Curry, Lisa A. Harshman, Rachel E. Hull, Kelly-Jo Kibler, Brittany A. Lebling, Kourtney D. Marshall, Daniel W. Robinson, Cynthia M. Smallwood, Brian P. Smith, Christopher K. Stitely, Christopher E. Thomas, Allison C. Ullery, Mary C. Wiegand, Christina M. Williamson, Benjamin T. Wood.

Grade 12 - Megan C. Ashbaugh, Gary L. Baker, William D. Birchfield, Heather Buchanan, Angela M. Burns, Andrea L. Changuris, Virginia L. Deane, Leslie A. French, Clement E. Gardiner, John B. Hutzell, Chelsey N. Jahn, Brittany L. Kefauver, Keith W. Kellinger, Heather S, Kretzer, Stephanie A. McGee, Joshua W. Mitchell, Brett M. Morrell, Weston Murphy, Dana E. Pryor, Allison M. Robinson, Trent A. Semler, Jordyn L. Shifler, Bradley A. Stotelmyer.

Advertisement
Honor roll


Grade 9 - Michael L. Abell, Griffin H. Abernathy, Matthew R. Adkins, Curt B. Bannon, Miki M. Baugher, Lauren E. Bosley, Brandi L. Bove, Carrie E. Brundrett, Amanda N. Bumgarner, Jonathan L. Byrd, Sienna J. Church, Heather N. Clipp, David M. Coe, Zachary A. Constable, Nicolas S. Crocker, Colin M. Curry, Kevin W. Dean, Adam R. Dellinger, Christopher W. Easterday, Justin L. Ebersole, Christina M. Fernandez, Corey N. Fogle, Matthew A. Fortese, Eric R. Fries, Megan A. Gaulding, William E. Griffith, Ian M. Harman, Ashley N. Hazlett, Erik P. Hoffman, Sarah E. Hughes, Charles E. Irwin, Thomas M. Jefferies, Erin J. Kelly, Ryan F. Low, Evan M. Lowery, Alyssa C. Lum, Jeffrey A. Martin, Miranda E. Martin, Christl M. Mazone, Brittany L. Merson, Jessica M. Mitchell, Ashley N. Mose, Bret J. Nalley, Heather J. Niederberger, Heather L. Patton, Brian E. Poole, Brian P. Presley, Rachelle S. Proulx, Emily J. Reeves, Jacqueline A. Ricci, Amanda L. Rice, Amy J. Robbins, Kara R. Roberts, Genelle L. Robillard, Daniel J. Schell, Caitlyn E. Selby, Amy Senay, Holly K. Shealy, Holly M. Shifler, Jessica B. Shives, Andrea M. Smith, Lauren N. Smith, Rachel M. Solomos, Brittany C. Stranathan, Kaitlynn A. Sumpter, Rickey L. Vaughn, Carly D. Wade, Carly A. Wennick, Amanda M. Whipp, Jhan James T. Yap.

Grade 10 - Amber N. Aaron, Kathleen M. Barger, Kristy L. Bittner, Caleb M. Burch, Haley L. Burtner, Leanne B. Cline, Seth A. Crumpton, Sherika R. Davis, Tera L. Davis, Travis M. Dutrow, Keli N. Fisher, Emily Gilmore, Wayne R. Hammond, Shane M. Harris, Scott R. Hart, Lauren A. Hauber, Brian T. House, Jeremy Keadle, Guy H. Kilpatrick, Ashley B. Kinna, Stacy L. Knight, Carrie S. Kretzer, Scott W. Leverett, Tasha N. Lohman, Cathi L. Long, Wallace C. Lovelady, Marylynn Lukefahr, Anthony S. Maiorana, Alexis J. Miller, Ameen L. Mirdamadi, Ashleigh M. Morris, Jessica E. Muller, Jacob L. Munson, April L. Napoli, Angela M. O'Neal, Branden M. Painter, Noel E. Piskor, Matthew S. Piston, Kristina L. Powell, Joel D. Pryor, Brittany Ray, Alice K. Ricci, Katlin E. Rogerson, Andrew J. Schell, Michael T. Shoop, Waylan M. Showe, Matthew L. Spencer, Andrew T. Staubs, Samantha A. Stephens, Troy T. Stotelmyer, Ashley N. Stotler, Daniel A. Tonetti, Hannah R. Vargason, Angela R. Wyand.

Grade 11 - Justin M. Baylor, Katie D. Beard, Robinson D. Boteler, Elisha S. Bowles, Janet L. Cole, Kyle W. Davis, Sarah A. DiCarlo, Bonnie E. Dowell, Britnee K. Harbaugh, Daniel M. Harman, Andrea L. Haupt, Craig H. Henson, Kathleen A. Hill, Mallory N. Holmes, Jordan D. Horst, Christian A. Jahn, Joelle L. Keyser, Jessica C. Lee, Mallory R. Leggere, Jason E. Mantz, Ashlyn C. Mazone, Jenna M. McBeath, Amanda K. McDowell, Jessica L. Meyers, Jayson A. Moore, Marc J. Nicolosi, Destinee L. Olden, Alicia D. Pencola, Christopher J. Perkins, Emily S. Rohrer, Sean J. Rose, Laurel M. Senay, Caryn A. Seward, Jeremy D. Shaffer, Cory Shea, Sarah K. Simmons, Heidi A. Sines, Erica R. Stewart, Jessica L. Stiles, Brittany N. Strite, Eileen R. Stump, Daniel C. Taylor, Nicole Toms, Nattanee Tubhirun, Cara M. Walsh, Grace H. Walsh, Jessica L. Webb, Jamie B. Weddle, Rashell D. Wilt, Michael Winpigler, Derek K. Wisner, Jessica A. Witmer, Christopher B. Wolfe, Caroline Woodhams, Jessica Zentmeyer.

The Herald-Mail Articles
|
|
|