Advertisement

Heritage Academy honor roll

February 19, 2003

Second marking period



Distinguished honors


Kindergarten-5 - Jennifer Bowers, Paige Caudell, Cherie Clark, Olivia Dorsey, Hannah Gaylor, Wyatt Harnish, Christopher Harrell, Sarah Krause, Trevor Patton, Michael Rohrer.

Grade 1- Aaron Anderson, Kara Burkett, Matthew Clopper, Nadia Crouch, Stephanie Eberly, Corey Ellis, Nicole Gaylor, Conner Greenlee, Harrison Layman, Bonnard Morgan, Jordan Patterson, Philip Rowe, Hope Snider, Caitlyn Yates.

Grade 2 - Lee Clark, Chrissy Creswell, Paige Farrow, Lexie Holtzman, Victoria Key, Zachary Muller, Bryce Nigh, Jordyn Rider, Kayla Smith, Sabrina Smith, Cody Yates.

Grade 3 - Rachel Clarke, Michelle Creswell, Michael Donmoyer, Jessica Gaylor, Jamie Humbertson, Kathleen Kidd, Robert Martin, Abigail Morgan, Tanner Patton, Peter Therrien, Adam Tresler.

Advertisement

Grade 4- Laura Calhoun, Aaron Clark, Caroline Clark, Troy Cosner, Natasha Crouch, Brian Hendershot, Morgan Nield, Emily Snyder.

Grade 5 - Travis Barthalow, Kyle Burkett, Rebekah Clarke, Brianna Dorsey, Kelly Humbertson, Zachary Key.

Grade 6 - Shane Burkett, Spencer Draper, Andrew Hendershot, Loudan Hoosier, Zachary Mongan, Keith Sandell, Rachel Shirk, Alyson Werner.

Grade 7 - Steven Barthalow, Loni Bright, Jessica Ellis, Ben Martin.

Grade 8 - DruAnna Clark, Brittany Eberly.

Grade 9 - Jonathan Ellis, Meredith Johnson, Luke Therrien.

Grade 10 - Alexandra Albert, Mary Bearese, Kevin Sandell, Justin Simpson, Michael Scaricaciottoli.

Grade 11 - Megan Cutchall, Lauren Hartman, Drew Kidd, Amy Maas.

Grade 12 - Abby Ellis, Joe Ellis, Jesse Latta.




Honors


Kindergarten-5 - Ethan Bowers, Scotty Brandt, Danielle Kettelle, Victoria Lulciuc, Ethan Nield, Nathan Patey, Mufutau Taiwo.

Grade 1 - Jacob Boutieller, Rosemarie Clarke, Alex Cosner, Audrey Roof, Cole Smith, Alexander Sword.

Grade 2 - Ben Cosner, Emory Rowland, Brooke Shives, Kara Stamper, Hannah Wise.

Grade 3 - Chad Lowry, Lindsay Meiners.

Grade 4 - Dilan Izer, Samuel Morgan.

Grade 5 - Timothy Varney, Nicholas Rohrer.

Grade 6 - Grant Smith.

Grade 7 - Andrea Clark, Chase Clark, Emily Rohrer, Emily Taylor.

Grade 8 - Molly Holtzman, Jennifer King.

Grade 10 - Stephen Fincham, Zachary Hartman, Brian Sandell, Heather Stamper.

Grade 11 - Jamie Dudeck, Megan Harper.

Grade 12 - Jonathan Buckley, Elizabeth Evans, Jeanine King, Stephanie Snider.

The Herald-Mail Articles
|
|
|