Advertisement

Hancock Middle-Senior High honor roll

February 19, 2003

Third marking period



Middle school


Distinguished honor roll


Grade 6 - Jill M. Helmstetter, Holly L. Hovis, Georgia C. Manning, Bryce R. Miller, Tessa L. Walls.

Grade 7 - Daniel T. Mauk, Garrett T. Rinker, Lacey D. Watson.

Grade 8 - Dustin T. Hull, Kaelob M. Norris, Chelsi D. Reed, Tye D. Souders.




Honor roll


Grade 6 - Bethany M. Bowman, Philipp J. Corbett, Kaitlyn N. Everd, Olivia H. Funk, Catherine V. Hess, Brittany R. Moats, Janel L. Morris, Kelsea B. Pittman, Haley L. Ruppenthal, Patricia A. Tasker, Chelsea E. Unger.

Grade 7 - Jennifer L. Buss, Ashley P. Edgerton, Jacob G. Foreman, Christine M. Forquer, Jennifer L. Fox, Kayla M. Hill, Britney M. Mann, Kerry W. McCarty, Robert J. Miller, Brittany N. Mills, Faith M. Wagner.

Grade 8 - Kenneth E. Bishop, Zacharia K. Bowman, Cecilia Z. Fischer, Holley E. Funk, Kaley M. Jenkins, Kristen J. Kerns, Kimberly R. Knable, Kymber L. Potter, Brittany N. Ratclilff, Jorden B. Souders, Robin M. Witte.

Advertisement



High school



Distinguished honor roll


Grade 9 - Sara R. Divelbiss, Jaclyn M. Mann, Kayla Munson, Klara B. Shives, Edwin C. Stigile, Jaret T. Trail, Elyse M. Watson, Stephen A. Weatherholt, Jennifer L. Willison.

Grade 10 - Jordan J. Appel, Aimee J. Barton, Naomi N. Johnson, Amber D. Moats, Danielle E. Weller, Thomas J. Willoughby.

Grade 11 - Paul M. Brennan, Mia M. Hornbaker, Wayne K. Keefer, Bryan W. Kratz, Deidre A. Swain, Lewis C. Truax.

Grade 12 - Candace A. Golden, Jodi R. Keefer, Heather M. Klinefelter, Candian E. Manning, April D. McCusker, Ashley M. Powers, Jessica M. Proffitt, Beth R. Swain.




Honor roll


Grade 9 - Kayla S. Anderson, Heather L. Bennett, Ty L. Heinbaugh, Lindsey M. Helmstetter, Jessica L. Himes, Adrienne M. Kesecker, Michael S. Orndoff, Benjamin J. Powell, Timothy A. Rollins, Erin N. Smith, Julie A. Sprecher, Bethany A. Trail, Jenae N. Trail, Christopher A. Weimer, Michele L. Weller, Jordan D. Wolford.

Grade 10 - Joel A. Barnhart, Nina D. Chiaruttini, Ashley N. Creek, David Cross, Jenna L. Demory, Ashley N. Fleegle, Jennifer L. Forquer, Jessica N. Gaither, Katie B. Golden, Bradley W. Harden, Jessica L. Kerns, Sharon Y. McCarty, Andrew S. Morris, Tyler C. Pitman, Patricia N. Ray, Joshua A. Ruppenthal, Wayne D. Shives, Kristin G. Trail, Bryant M. Wallizer, Jeffrey L. Willison.

Grade 11 - Sarah L. Bayliss, Danielle L. Creek, Joshua W. Hendershot, Ashley D. McFadden, Jordan C. Sterner, Jessica N. Zahm.

Grade 12 - Lauren E. Bowers, Bradley A. Butts, Hope E. Faith, Jaclyn M. Fotta, Amanda J. Mellott, Erin E. Smith, Ricky L. Snow, Amanda L. Snyder, Amber L. Unger.

The Herald-Mail Articles
|
|
|