Advertisement

Smithsburg High honor roll

February 19, 2003

Third marking period



Distinguished honor roll


Grade 9 - Joseph R. Baer, Kenzie J. Bowen, Amanda J. Boyer, Amber M. Colbert, Garrett M. Delaney, Kelli L. Hill, Ryan M. Marx, Usama A. Qadri, Felicia M. Smith.

Grade 10 - Katherine H. Brady, Camille N. Cardone, Stef J. Carson, Brian M. Donley, Allison N. Keller, Molly E. Smith, James A. Whitt, Amy E. Wright.

Grade 11 - Juliana P. Brucksch, Devin E. Burns, Sebastian A. Ferrer, Zachary T. Kaufmann, Cortney M. Kerns, Leann M. Mayan, Jason T. Oneal, Stephanie L. Plummer, Bernadetta Puszkiewicz, Elizabeth A. Surgeon, Kathryn Tiches.

Grade 12 - Elena M. Aldon, Cassandra S. Anderson, Lisa M. Belella, Brian P. Downey, Hillary M. Gamerman, Lacey M. Howard, Yanira L. Lao, Katy S. Powell, Leigh A. Stouffer, Emily L. Swain, Brandon A. Taylor, Katina M. White, Jessie M. Yeagy.

Advertisement



Honor roll


Grade 9 - Nathan A. Ambrose, Kyle W. Anderson, Erin K. Bergstrom, Andrew R. Bohan, Matthew J. Brucksch, Elisabeth R. Danner, Christopher D. Jesus, Dana M. Diehl, Corey A. Dunahugh, Kathryn M. Durst, Robert L. Flook, Shannon M. Fowkes, Amanda D. Gordon, Kyler M. Heiston, Daniel R. Hessong, Katherine A. Hill, Teonna D. Jewell, Kathryn R. Jones, William R. Kerns, Joseph A. Lampasona, Ashley V. Lane, Matthew S. Leeney, Michelle Lok, Michael G. Marfut, Ashley R. Mitchell, Joseph T. Rishell, Linda Schiano Moriell, Lauryn M. Sheeley, Nicole L. Stottlemyer, Laura J. Sudec, Michael B. Surgeon, Lester E. Trovinger, Corissa J. Walker, Erin E. Weatherly, Amanda R. Whisner, Katie E. Yellott, Brittany A. Young.

Grade 10 - Olivia R. Bailey, Amy C. Ballard, Ryan P. Blumenauer, Jonathan M. Calogero, Tracie L. Clevenger, Patrick A. Connors, Benjamin S. Cooper, Sandra E. Costa, Jason W. Cross, Alicia N. Delauter, Jonas Elmerraji, Christopher S. Fetzer, Michael L. Fisher, Raymond E. Foster, Andrea L. Grier, Christohper P. Gyurisin, Luke A. Heinrich, Jonathan D. Hulse, Carrie A. Johnson, Kayla N. Johnson, Robert L. Jones, Peter J. Larue, Mary E. Meadows, Abraham J. Nehemias, Lucas C. Newman, Ashley N. Paulus, Kodi E. Protsch, Lydia D. Purdham, Sara N. Rowe, Kimberly N. Sullivan, Melinda R. Swain, Julie L. Weaver, Shanda D. Welte, Joshua P. Whitt, Austin T. Williams, Lorrel V. Wolford, Tyler M. Wolford, Lauren E. Wright.

Grade 11 - Matthew T. Ancarrow, Amber K. Barkdoll, Nicholas J. Bayer, Lauren A. Bird, Candi M. Blessing, Christopher L. Cacciola, Corina S. Campbell, Sarah M. Cooley, Andrew D. Crawford, Richard J. Cunningham, Lindsey T. Dixon, Julie J. Ellis, Caitlin R. Fitzwater, Danielle E. Follett, Jenifer M. Guinther, Nicole E. Heiston, Kelly R. Hines, Matthew R. Holtzman, Russell F. Hoyt, Jennilynn B. Hughes, Sarah N. Hurd, Samantha J. Keller, Zachary J. Kieffer, Tara N. Knable, Lauren R. Layman, Riley H. Ledden, Todd M. McCarter, Brittany E. Meadows, Melissa S. Miller, Jennifer R. Pentz, Kia R. Phillips, Kristen L. Poffenberger, Aaron R. Pugh, Mitchell L. Race, Chad M. Rupert, Shalena M. Saccone, Samantha A. Schweinhart, Lindsay T. Serig, Sara J. Shafi, Calli M. Shank, Garrett W. Snyder, Jessica L. Spruill, Brianna R. Sturm, Matthew C. Sullivan, Nicole L. Walker, Michelle M. Wesley, Brandy N. White, Brittany N. White, Jamie L. Wiley, Wesley A. Wivell, Jessica M. Yu.

Grade 12 - Mollie E. Bauer, Lauren A. Beall, Meghan L. Benner, Alice L. Bowser, Kelly A. Bricker, Brittany N. Brown Mignon, Douglas D. Cheung, Laura I. Cheung, Kerrie M. Copenhaver, Angela M. Creamer, Stephanie M. Crunkleton, Jennifer E. Dandy, Cassandra A. Daniel, Meghan L. Devore, Daniel J. Ditch, Amanda C. Everett, Rebecca L. Gilfus, David E. Gouff, William L. Green, Christina M. Henson, Ryan E. Householder, Scott D. Hutzell, Bradly R. Jennings, David J. Jones, Stephen J. Kurz, Kelly M. Lafleur, Elizabeth M. Lefebure, Erin M. Lester, Justin S. Mackrell, Colleen C. Martin, Tyan H. McCormick, Joseph L. Metcalf, Edwin E. Pagan, Michael D. Pangborn, Kimberly A. Recher, Erin R. Rhodes, Brenton M. Rohrer, Sabrina K. Schiano Dicola, Karen Toledo, Jennifer M. Updegraff, Jordann R. Waldron, Jenna L. Warrenfeltz, Andrew L. Weakland, Kelly E. Willock, Matthew A. Wivell, Steven W. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|