Advertisement

Clear Spring H.S. honor roll

February 19, 2003

Third marking period



Distinguished honor roll


Grade 9 - Andrew S. Blickenstaff, Megan L. Blickenstaff, Tyler J. Braithwaite, Traci D. Cordell, Kellyann E. Courter, Allison M. Cross, Christina M. Cushwa, Amber J. Hendershot, Katrina L. Hendershot, Sondra H. Lavigne, Erin M. Lewis, Ashley L. Rector, Kayla R. Semler, Sydney J. Shrader, Katelyn M. Sigler, Hannah M. Smith, Shannon L. Yeargan.

Grade 10 - Robert L. Boden, Sasha D. Dunn, David E. Ernst, Robert M. Fritz, Tracee C. Haupt, Tobin W. Kercheval, Danielle K. Shives, Holly B. Smoot.

Grade 11 - Lindsey E. Banister, Tara E. Brown, Sherri D. Bryan, Travis C. Divelbiss, Crystal L. Foltz, Brittany E. Gruber, Amy E. Mills, Kelly D. Peacher, Jill N. Shupp, Lindsay E. Spangler.

Grade 12 - Lauren M. Ebersole, Jenna L. Gelwicks, Heather M. Irvin, Ashley E. Keeney, Dustin G. Reichard, Jessica L. Semler, Alexis D. Shingleton, Alexander D. Ullrich.

Advertisement



Honor roll


Grade 9 - Leigh A. Bearden, Jamie L. Beckley, Joseph A. Blondeaux, Christine B. Burgesser, Dustin A. Chaney, Alan M. Downs, Amanda M. Dressler, Lauren D. Dwyer, Ashley R. Fink, Breanne R. Forrest, Lindsay N. Freeman, Rebecca J. Funk, Brittany L. Garner, Kimberly C. Gehr, Derek M. Hanes, Heather K. Hawks, Jaclyn R. Hornbaker, Bryan K. Hubble, Allison R. Keeney, Scott C. Keeney, Joshua A. Keyfauver, Lindsey E. Keyton, Corey M. Lewis, Kristina M. Lopez, Jessica M. Miles, Stephanie N. Moore, John L. Murray, John H. Offutt, Emily M. Reburn, Kathryn E. Reichard, Karen E. Rice, Victoria L. Ridenour, Megan R. Robinson, Terry L. Sines, Jessica R. Turner, Hannah R. Wigfield.

Grade 10 - Andrea M. Alvarez, Edward T. Andrews, Melissa A. Ankeney, David A. Busssard, Gregory W. Calhoun, Kayla M. Canfield, Amy L. Casto, Ryan T. Chaney, Brienne E. Chilcoat, David A. Courter, Ashley M. Crist, Jeb S. Detrow, Brandon J. Elliott, Jessie L. Fazenbaker, Lindsay A. Fiedler, Paul E. Golden, Teri L. Gordon, Reinhard P. Gutzat, David F. Kendle, Kara A. Kreps, Andrew T. Lacy, Amanda K. Mason, Christine E. Muir, Ricki A. Plotner, Kristopher W. Reese, Lindsay F. Shirk, Timothy W. Shirley, Rebekah A. Sirokman, Rodney E. Snyder, Phillip M. Sprecher, Leslie A. Springer, Kristin D. Stuhler, David C. Thoerig, Devin P. Wiles, Whitney A. Wolfensberger.

Grade 11 - Calli D. Bassett, Cody A. Beard, Erin L. Blickenstaff, Rebecca A. Burkett, Erin M. Detrow, Alexander E. Eberhart, Erika A. Ernst, Karen E. Gehr, Garet O. Hanshew, Caitlyn N. Hendrickson, Eric C. Hoffman, Drew C. Holler, Kara B. Hose, Kristy D. Jenkins, Amanda N. Lady, Cindy M. McNeer, Andrew R. Ogle, Deanna K. Reed, Ashley D. Rudisill, Philip H. Saloom, Joshua P. Schrimsher, Katie E. Sheffler, Sharon A. Shifflett, Benjamin S. Sigler, Michael C. Snyder, Kristina N. Stevens, Ralph T. Stotler, Kasey L. Yost.

Grade 12 - Amber L. Belt, Nicole B. Bowers, Beth R. Bragunier, Diana R. Bryan, Dawn N. Cunningham, Ashley M. Decker, Lindsey J. Guessford, Amanda E. Jones, Sarah E. Jones, Charlee M. Lohman, L. Shannon McNamee, Marie M. Monroe, Jonathan D. Muffley, Charly E. Mulligan, Robin A. Myers, Christopher R. Nilson, Jamie C. Poffenberger, Brooke A. Pohl, Heather N. Richey, Samantha E. Stine, Ashley N. Stoner, Jodie M. Strite, Jamie N. Teach, Erin C. Weller, Joseph R. Williamson, Karen A. Worthington, William A. Worthington, Lacey R. Yost.

The Herald-Mail Articles
|
|
|