Advertisement

E. Russell Hicks honor roll

January 06, 2003

Second marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Katrin E. Alder, Victoria C. Banks, Valerie J. Batchelor, Sarah E. Burgan, Katie L. Butts, Adeline J. Cumpata, Shellygrace De Leon, Elizabeth P. Fawcett, Krista L. Garner, Ethan B. Hockensmith, Brittany A. Iseminger, Brittany L. Kesteven, Anne J. Kraft, Jeremie M. Lecuyer, September A. Meagher, Michael K. Miller, Thomas A. Port, Anjoli E. Rowe, Aurielle E. Rowe, Meghan K. Ruth, Mark R. Teunis.

Grade 7 - Allison S. Grove, Danielle M. Higgins, Brittany N. Hyatt, Brennen Przywieczerski, Shoval Resnick, Karlie A. Vann.

Grade 8 - Kaitlyn T. Beard, Larry J. Bishop, Rachel K. Buffington, Amelia R. Doyle, Susan J. Gore, Laura S. Huaman, Jena M. Mannick, Jessica E. Meagher, Ben Scally, Kaitlin P. Trump, Alex D. Wine.

Honor roll


Grade 6 - Robert A. Asper, Charnica J. Bridges, Anthony M. Burt, Jansen M. Butts, Ivory M. Cain, Matthew H. Clukey, Ashley E. Daiello, Ashley G. Davis, Lindsey D. Domer, Richard S. Ecker, Daniel R. Elder, Diana Escobar, Emily N. Forrester, Desiree N. Giffin, Heather E. Greszler, Tiffany D. Groves, Bang Dinh Ho Luu, Miranda L. Hoffman, Shanna L. Hooper, Kishia A. Jackson, Tyler Kalkbrenner, Christine E. Kantner, Benjamin K. Kelly, Tara L. Knox, Brooke E. Lewis, Jacob E. Lichtenberg, Karly M. Logsdon, Cheyenne M. Love, Long T. Luu, Alan J. Malloy, Ashley N. Marsh, Brandon P. Mauck, Joseph R. Miller, Ryan B. Morningstar, John K. Moser, Autumn R. Mundy, Kylynn N. Palmer, Kameron D. Pyron, Kendra M. Ridenour, Margot L. Rittenhouse, Marlon J. Roberson, Shane C. Santell, Sarah L.Shawyer, Chelsea R. Showe, Justin K. Starner, Dominick Turano, Sarah D. Wetzel, Kellen A. Williams, Roland S. Wilson, Leanna M. Young, Nicholas J. Ziolkowski, Kyle A. Zittle.

Advertisement

Grade 7 - Cameron J. Allen, Kristin N. Bennett, Tiffany M. Childers, Kyle L. Donahue, Katherine E. Downey, Amanda J. Feigley, Timothy P. Hamilton, Jennifer R. Humphreys, Austin L. Jones, Daniel H. Jones, Rebecca E. Kennedy, Jessica L. Kidwell, Casey G. King, Jordan S. Kirby, Wesley R. Kline, Bradley D. Kretzer, Marisel Martinez, George Men, Megan M. Mitchell, Brian E. Ngee, Lindsay R. Oberholzer, Jennifer S. Pardue, Brittany A. Pettit, Kiera L. Quick, Alvin Roberson, Christina M. Smith, Nicholas A. Stevens, Jessica A. Tapley, Bradley A. Taylor, Danica L. Trovinger, Mallory R. White, Kevin L. Young.

Grade 8 - Michael A. Barker, Drew M. Burger, Andrea S. Carter, Rachel A. Caruso, Melissa M. Cecil, Benjamin M. Clevenger, Amy T. Clipp, Taylor A. Cole, Matthew G. Connor, Tessa L. Doyle, Samantha R. Evans, Priscilla A. Fernandes, Krystyn N. Ferraiuolo, Katie E. Gonder, Kaitlin M. Green, Michael A. Hockensmith, Brittany N. Howard, Justin L. Hunter, Tiana Jackson, Trey J. Jones, Saffiya Z. Latif, Ashley R. Leith, Amanda N. Long, Patrick D. Mertz, William J. Miles, Katherine E. Moyseenko, Heather D. Myers, Matthew J. Newton, Brooke J. Powell, Justine L. Printz, Philip M. Rodriguez, Lauren J. Runion, Sara M. Sandeen, Sarah K. Schubel, Caroline Schultz, Heather E. Scott-Fagan, Justin M. Sigler, Jennifer A. Spies, Lamar P. Spruce, Tiffany Walker, Tahira J. White.

The Herald-Mail Articles
|
|
|