Advertisement

Smithsburg Middle honor roll

December 31, 2002

Second marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Arielle L. Alexander, Sonja E. Brigham, Erin M. Connors, Joshua D. Conway, Shannon J. Delaney, Taylor Donley, Ashley H. Dublin, Dana L. Grimm, Katelyn E. Grossman, Derek J. Johnson, Jessica M. Matthews, James E. McClanathan, Julie N. McDonald, Jesse M. Thompson, Kyle M. Thompson, Lacey E. Turner, Joseph C. Waeyaert, Adrienne S. Wolford, Heather N. Wood.

Grade 7 - Michael A. Baer, Laura E. Baldasarre, Chelsea M. Connelly, Gretchen E. Downey, Katie R. Frey, Jeffrey E. Hilderbrand, Chelsea N. Hoover, Natalie A. Mancini, Nathaniel P. Minnick, Rachel E. Parks, Kasie L. Stotler, Scott B. Sullivan, Lindsay R. Vega, Steven A. Whitt.

Grade 8 - Kandice E. Brown, Brittany R. Clevenger, Christopher W. Davis, David J. Kurz, Brandon E. Stotler, Thomas S. Vogel.

Honor roll


Grade 6 - Alexander J. Akers, Brittany A. Ambrose, Tyler G. Barnhart, Danielle S. Berk, Coby T. Blum, Emily R. Bolton, Thomas M. Branyan, John R. Burgan, Leonard B. Cardwell, Zachary M. Carson, Paige N. Casey, Shaina R. Collins, Danielle S. Conley, Amanda P. Cooper, Andre D. Cooper, Zachary J. Cross, Krisandra L. Davis, Lindsay R. Deal, Garrett S. Dick, Lauren J. Donley, Christophe M. Ecker, Quinton E. Fogle, Benjamin D. Forrest, Jessica L. Foster, Andrew W. Fowkes, Bethany M. Garnand, Barry J. Gipp, Cory A. Green, Cody E. Harmon, Sunny L. Harvey, Andrew W. Hays, Ryan W. Hogue, Brandon M. Huffman, Elizabeth T. Hutchinson, Tyler T. Jaouni, Bryan J. Johnson, Sarah E. Jones, Cameron W. Kay, Brandon E. Keefer, Christina M. Keefer, Aaron D. Keene, Jason B. Kendall, Mollie A. Kieffer, Brendan D. Kloos, William T. Lawrence, Samantha M. Leissler, Desirae M. Lewis, Shelby L. Lewis, Matthew D. Livers, Marissa L. Luipersbeck, Sara M. Martens, Mary K. Martin, Rachel L. Martin, Jessica A. Martz, Kylee J. Mason, Andrew J. Matthews, Shelby L. McNairn, Meghan B. McSherry, Taylor R. Metzger, Kaitlyn N. Miller, Kortney B. Morral, Kelcie L. Morris, Steven L. Myers, Kyle P. Orndorff, Victor D. Pekar, Dustin A. Pellegrino, Nathan R. Proctor, Dieter C. Protsch, Steven M. Purdham, Floyd D. Rebert, Alan W. Reed, Kayla L. Reed, Alexander S. Ringquist, Alexander J. Rishell, Michael B. Rishell, Saeed O. Roberts, Tyler E. Robison, Joshua M. Rohrer, Cassidy T. Rowe, Symphony A. Royster, Allyn D. Saling, Tyler M. Scott, Alexandra J. Slick, Jeb S. Slick, Rebecca L. Smith, Valerie N. Smith, Lindsay M. Smith Foltz, Michael C. Stears, Daegan V. Stine, Jesse M. Stottlemyer, Elizabeth M. Tosten, Cara M. Wagaman, Kelly L. Weatherly, Phillip E. Weller, Cameron M. Welsh, Cody W. Whisner, Michelle K. White, Daniel A. Whitt, Jason R. Wolfe, Lauren G. Wriston.

Advertisement

Grade 7 - Josiah B. Adlon, Donald E. Ambrose, Patrick V. Bailey, Adam M. Benton, Andrew J. Boylan, Meagan E. Bromley, Kirsten E. Cacciola, Matthew R. Calogero, Angela N. Carbaugh, Jacquisha R. Cardwell, Corey J. Centofonti, Christophe A. Chilcoat, Rebecca L. Clevenger, Elizabeth J. Cooper, Bethany J. Coyle, James P. Creamer, Elisabeth E. Cunningham, Nathalie R. Dilandro, Ryan J. Foreman, Elizabeth M. Gist, Brian E. Grimes, Chrystal R. Hardy, Cheyenne M. Harris McIntrye, Caitlin E. Hartman, Nicole S. Hauver, Hilary A. Hellane, Garrett J. Jessop, T'Bony M. Jewell, Megan E. Kerns, Kori R. Keyser, Jeremy P. Kiel, Erin M. Kittel, Brandon M. Knight, Annalee L. Law, Michael P. Lawrence, Shelby J. Layman, Taylor W. Leach, Hilary M. Leas, Angela M. Lidie, Allyssia A. Lunz, Bret C. Marfut, John T. Martin, Zachary T. Marx, Blaine M. Mumaw, Heather S. Neal, Theodore N. Nehemias, Kerri L. Nicley, Ashleigh D. Pekar, Eric R. Phillips, Matthew R. Plumley, Jeffrey S. Poffenberger, Kyle Raios, Frank H. Regan, Daniel M. Rishell, David W. Robinette, Misbah A. Shafi, Dianna N. Sharpe, Corey J. Showe, Phillip K. Shriver, Addison E. Slick, Hannah R. Smith, Lee R. Smith, Patrick D. Solberg, Edward J. Staebler, Joshua B. Stevenson, Gabrielle L. Taylor, Craig V. Trueblood, Jeremy A. Turner, Kayla R. Whipp, Devin K. Williams, Rachel E. Wolf.

The Herald-Mail Articles
|
|
|