Advertisement

Boonsboro Middle School honor roll

December 31, 2002

Second marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Ryan P. Barrett, Andrew S. Bitner, Savannah N. Connelly, Emma R. Dalton, Brian J. DeMartino, Scoti E. Dodson, Jaime N. Ebersole, Alicia A. Elkin, Camille E. Heim, Lauren K. Hensley, Morgan E. Holmes, James L. Horner, Nathan J. Hubai, Karley K. Kaetzel, Rachel A. Krumpelman, Cody L. Linton, Aime R. Martin, Luke W. Michael, Lauren N. Miller, Mandy E. Newton, Chet A. Price, Blake A. Roberts, Rachel K. Scorpio, Kaitlin R. Shinham, Kelsie E. Trumbull, Katlin L. Wennick, Tayler C. Wennick, Cory D. Wyand.

Grade 7 - Kendra Barnhart, Brennen P. Baylor, Jaime L. Bingaman, Justin Blount, Laurel A. Brabson, Kathrine F. Brundrett, Hannah L. Crosby, Anthony R. DeMartino, Michele A. Dick, Blaine A. Ford, Julia S. Friedrich, Danyelle R. Fulks, Katie G. Gantz, Morgan T. Gish, Carissa L. Grove, Katie R. Harne, Kathryn E. Haupt, Kirstin L. Humphrey, Laura F. Johnson, Robert J. Kornides, Kyle E. Lefler, David E. Lehman, Kelly A. Martin, Samuel K. McLernon, Edward B. McMurtrie, Elizabeth M. Plum, Douglas S. Powell, Katie J. Reese, Kellie J. Reese, Rebecca E. Rockwell, Tiffany N. Root, Chaz N. Sexton, Crystal L. Shank, Amanda J. Starleper, Dean M. Wisner, Jeremy L. Witmer, Carroll W. Wollard.

Advertisement

Grade 8 - Michelle T. Birky, Amanda B. Bundick, Joseph F. D'Ambrosia, Britni D. Daughtridge, Hayley A. Harnett, April E. Hoffman, Caitlin M. Humphrey, Courtney R. Long, Danielle E. Mantz, Tabitha L. Myers, Daniel S. Perkins, Renee C. Ryberg, Whitney T. Sheppard, Adam R. Stephens, Adam D. Taylor, Lauren N. Wood.

Honor roll


Grade 6 - James D. Appel, Rebecca P. Bainbridge, Morgan E. Bove, Tara L. Bowers, Amanda E. Brashears, Kristen L. Byers, Erin Canfield, Jeremiah V. Carroll, Sarah E. Cibula, Sean P. Clark, Sean P. Colgan, Adam D. Collins, Jacklyn N. Conley, Theresa L. Cox, Sarah R. Crane, Daphne E. Crosby, Cody A. Delauney, Richard L. Drury, David W. Engle, Joel Exline, Jessica M. Fisher, Cheyenne M. Furneaux, Chelsea L. Grimm, Kyle A. Grove, Corey K. Hackley, Tyler J. Hann, Chelsea Y. Harnett, Matthew D. Heron, Jessica L. Hewett, Luke C. Hoffman, Brittany N. Horton, Nicholas A. Hough, Kelsey M. Hubstenberger, Matthew D. Johnson, Sean H. Karraker, Steven A. Kaufman, Courtney L. Kefauver, Alora M. King, Jessica D. Kinna, Kristopher P. Kornegay-Gober, Owen R. Kough, Briana M. Lee, Rachel D. Legore, Jessica R. Manuel, Brianna G. Miller, Lauren G. Miranda, Jacqueline C. Morris, Kody D. Moser, Ruthanna M. Mullendore, Kyle G. Nettleton, Dustin D. Palmer, Kristofer A. Palmer, Jordan A. Pennington, Kevin B. Perkins, Justin W. Pfeifer, Seth R. Poffenberger, Rachel M. Powell, Jacquelyn M. Reese, Alina M. Rossini, Katy L. Schildknecht, Edward Seabright, Tyler M. Sirbaugh, Brandi N. Skeens, Jessica M. Smith, Kayla R. Smith, Thomas A. Smith, Nicholas P. Stipanovic, Elisabeth F. Stranathan, Emma I. Swain, April O. Thompson, Christina H. Tonetti, Jeanna L. Tucker, Audrey J. Vargason, Tyler M. Walsh, Rebecca M. Walton, Kenneth M. Windsor, Darby D. Wisner, Timmy M. Wolford, Rachel E. Wollard, Shane M. Zbir.

Grade 7 - Tyler G. Austin, Kaci L. Baker, Kayla M. Barnes, Elijah A. Beard, Cassandra R. Benner, Melanie J. Bishoff, Kyle W. Bittner, Brittany L. Bowman, Sarah E. Brant, Kyle T. Brashears, Ashley M. Bumgarner, Zachary L. Clopper, Jessica A. Cosgrove, Katherine N. Craytor, Regina M. Crisci, Paulina R. Danner, Brittany N. Deluca, Duwayne A. Demory, Devon M. Emanuelson, Andrew R. Flora, Kyle B. Gallienne, Bryanna N. Gelles, Matthew D. Goetzinger, Melanie J. Green, Andrew G. Griffith, Cody M. Grim, Terry W. Gross, Taylor D. Guyer, Joshua A. Hahn, Jessica L. Hanes, Darian B. Harwood, Matthew D. Hoffmaster, Sara K. Holder, Michael J. Hull, Victoria L. Jennings, Noah E. Kefauver, Jessica H. Keyser, Megan E. Lantz, Kaitlin C. Latimer, Aaron D. Lucas, Kathleen C. Marquart, Tiffany N. Marshall, Gavin P. Master, Brittany J. McDonnell, Jonathan R. Miller, Nathanael C. Miller, Nicole L. Moore, Samantha L. Moore, Matthew R. Morningstar, Lionel L. Moser, Amber M. Nalley, Kathleen E. Neiman, Daniel J. Nicolosi, Drew S. Olden, Shivam Patel, Krissy L. Peck, Nathan W. Pomfrey, Christopher A. Riggs, Richard L. Riggs, Bridgette A. Ringley, Sara J. Robertson, Joseph A. Rose, Justin S. Rose, Brett J. Rosenthal, Paul M. Ryberg, Jessica R. Scadden, Kelly A. Schultheis, Christian M. Selby, Daniel P. Shinham, John R. Shobe, John M. Slick, Jennifer L. Smela, Heather R. Starr, Rachael B. Stitely, Amanda R. Stone, Sarah A. Strunk, Sydney L. Taylor, Valerie J. VanOrden, Jared T. Vaughn, April L. Vesely, Andrea N. Warren, Brenton M. Welty, Nicole M. Williams, Danielle R. Wyand, Jordan L. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|