Advertisement

Springfield Middle School honor roll

December 31, 2002

Second marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Alexis A. Bryan, Shannon L. Draper, Morgan E. Eshelman, Yelena Guk, Molly R. Haas, Laurel E. Kays, Patrick J. Knable, Jonathan R. Marx, Seth A. Near, Adam S. Oleyar, Kelsi J. Phillips, Amy J. Taylor, Jordan G. Taylor, Kati M. Watkins.

Grade 7 - Adam D. Cook, Julie A. Cook, Brian E. Cornett, Alicia L. Domsky, Andrew C. Duff, Hannah E. Garling, Jessica A. Gibbens, Daniel S. Hayes, Sarah M. Hoffman, Seth A. Horner, Megan L. Kerns, Jared M. Leatherman, Heather N. Leigh, Heather B. Lowery, Zachary R. Malphurs, Loriell Mills, Gregory L. Minnick, Jessica L. Palmer, Jaime M. Patrick, Arthur R. Ransier, Megan A. Remsburg, Ashley L. Shank, Stephanie M. Spangler, Meredith R. Sumner, Stephanie L. Toone, Britta M. Troxell, Allison M. Zube.

Grade 8 - Christina L. Akers, Jordan R. Atha, Kyle C. Butler, Justin W. Cole, Emily M. Cook, Ashley N. Davis, Alisa D. Dawson, Cora L. Domsky, Danielle Donovan, Rachel J. Doub, Allison D. Everly, Holly E. Kays, Samuel M. Leiter, Amy M. Matonak, Amanda I. Moats, Lauren M. Morton, Robin L. Shafer, Sara C. Shoemaker, Hannah D. Stone, Jenny R. Swecker, Chloe J. Whiteaker.

Advertisement
Honor roll


Grade 6 - Brittany M. Akers, Joshua S. Appenzellar, Benjamin L. Baker, Haley C. Baker, Brittney A. Banzhoff, Alexandra M. Barnes, Kelly R. Beard, Justin M. Brechbill, Danielle N. Bright, Jessica M. Buchanan, Aaron J. Buechling, Christopher R. Butler, Adeline E. Carbaugh, Denisha A. Clemmons, Hannah C. Cole, Jordan S. Crilly, Kyle A. Crist, David A. Cunningham, Felecia L. Dagenhart, Jessica A. Dodge, Conor M. Doherty, Sarah E. Duffey, Gary E. Eichelberger, Rehema M. Emanuel, Kayla E. Ferrario, Tracey A. Forsythe, Daniel F. Fraser, Samantha L. Gantt, Eric M. Garling, Steven T. Githens, Joshua L. Green, Carlee V. Harbaugh, Staci L. Hart, Lacee V. Hershberger, Corey M. Hessong, Justin K. Hott, Andrew C. Houser, Amanda C. Hutzell, Rachel V. Jernigan, Casey J. Jones, Morgan E. Keplinger, Jordan M. Leatherman, Kent L. Lewis, Jacob A. Long, Jordan N. Lord, Brittany N. Malott, Christopher L. McSherry, Katharine N. Mullan, Derek H. Munro, Brandon S. Myers, Kayla N. Needy, Amanda N. Palmer, Amanda R. Pepple, Hannah M. Petro, Megan A. Pittman, Adam J. Plume, Alisha M. Poole, Matthew L. Price, Jacob A. Ramsey, Kalli B. Rexrode, Caroline T. Rhodes, Michael E. Russ Jr., Derek L. Russell, Courtney R. Shaw, Lauren D. Shifler, Ryan M. Smith, Cierra D. Spigler, Kyle R. Stone, Jonathan M. Streeter, Noelle L. Stresewski, Emily M. Tritsch, Travis H. Ware, Michael D. Warrenfeltz, Joseph L. Waters, Nicole E. Weeks, Alison N. Wigfield, Benjamin L. Wiles, Eric G. Wiles, Larissa G. Worden, Jaime L. Young.

Grade 7 - Benjamin W. Atha, Scott E. Bailey, Christine A. Barnes, Brooke N. Benner, Michael R. Blake, Jeremy H. Bowers, Branden M. Breeden, Kaylin R. Byers, Tonya N. Campbell, Maleka R. Collins, Sean Connelly, Erica B. Conrad, Michael V. Cook, Jessica M. Corun, Natasha D. Crites, Drew P. Dehaven, Brandon A. Dennis, Terri L. Dundus, Jesse L. Duvall, Jessica M. Ellyson, Kevin Fitzgerald, Carla M. Flessner, Christiana R. Gagnon, Hailee J. Growden, Patrick R. Hammond, Kory L.Harp, Lindsey A. Harsh, Randy L. Hart, Scott L. Haupt, Aaron C. Hershberger, Cassandra A. Heyer, Christopher D. Hottle, Alexander J. Jamison, Matthew J. Kelley, Lindsey L. Kneisley, Dustynn D. Knight, Kelli K. Lloyd, Emily E. Mayhugh, Cory T. McKenrick, Stephen C. McKimmy, Lauren E. McVicker, Laci C. Mills, Brent S. Moats, John G. Mongan, Isaiah T. Mosley, Emily E. Myers, Caitlin A. Nase, Corey E. Parker, Tiffany A. Picone, Stephanie R. Powell, Scott B. Price, Molly E. Rhodes, Steven T. Richardson, Justin D. Ridenour, Brett A. Rowland, Henry J. Rowland, Jeffrey W. Ryan Jr., John M. Sanders, Edward L. Schubel, Darian D. Scott, Bradley A. Shafer, Amanda P. Shepard, Brittany E. Shive, Brittany N. Sines, Kasandra R. Slick, Morgan E. Smith, Ashley N. Snyder, Tyler J. Souders, Dustin M. Starliper, Devin C. Stitely, Matthew C. Stoneking, Robert G. Swope, Lacy M. Taylor, Adam P. Taylor, Sara E. Williams.

The Herald-Mail Articles
|
|
|