Advertisement

Smithsburg High honor roll

December 31, 2002

Second marking period



Distinguished honor roll


Grade 9 - Joseph R. Baer, Kenzie J. Bowen, Amanda J. Boyer, Garrett M. Delaney, Robert L. Flook, Ryan M. Marx, Usama A. Qadri, Felicia M. Smith.

Grade 10 - Katherine H. Brady, Camille N. Cardone, Stef J. Carson, Jason W. Cross, Brian M. Donley, Jonas Elmerraji, Carrie A. Johnson, Allison N. Keller, Lucas C. Newman, Sara N. Rowe, Molly E. Smith, Melinda R. Swain, Julie L. Weaver, James A. Whitt, Joshua P. Whitt, Tyler M. Wolford.

Grade 11 - Juliana P. Brucksch, Devin E. Burns, Julie J. Ellis, Sebastian A. Ferrer, Danielle E. Follett, Matthew R. Holtzman, Zachary T. Kaufmann, Cortney M. Kerns, Leann M. Mayan, Jason T. O'Neal, Bernadetta Puszkiewicz, Elizabeth A. Surgeon.

Grade 12 - Elena M. Adlon, Cassandra S. Anderson, Laura I. Cheung, Kerrie M. Copenhaver, Stephanie M. Crunkleton, Brian P. Downey, Amanda C. Everett, Hillary M. Gamerman, Lacy M. Howard, Stephen J. Kurz, Joseph L. Metcalf, Katy S. Powell, Emily L. Swain, Brandon A. Taylor.

Advertisement
Honor roll


Grade 9 - Kyle W. Anderson, Erin K. Bergstrom, Andrew R. Bohan, George J. Brnilovich, Matthew J. Brucksch, Daniel E. Buhrman, Danielle N. Burgan, Amber M. Colbert, Howard L. Cooper, Britany A. Damuth, Elisabeth R. Danner, Corey A. Dunahugh, Shannon M. Fowkes, Austin T. Gates, Emily B. Hale, Katherine A. Hill, Kelli L. Hill, Kathryn R. Jones, William R. Kerns, Derek M. Kretzer, Matthew S. Leeney, Michelle Lok, Michael G. Marfut, Kayla M. Martin, Sean C. O'Neal, Bradley A. Schaeffer, Linda Schiano Moriell, Dustin E. Slavens, Melissa K. Springer, Josiah T. Storer, Laura J. Sudec, Michael B. Surgeon, Amanda R. Whisner, Bethany C. Young.

Grade 10 - Amy C. Ballard, Ryan P. Blumenauer, Jonathan M. Calogero, Amanda D. Centofonti, Tracie L. Clevenger, Patrick A. Connors, Sandra E. Costa, Samantha Creamer, John D. Cunningham, Alicia N. DeLauter, Christopher S. Fetzer, Michael L. Fisher, Raymond E. Foster, Andrew A. Gilfus, William T. Gist, Christopher P. Gyurisin, Luke A. Heinrich, Matthew T. Hudson, Jonathan D. Hulse, Peter J. LaRue, Arturo Luna, Joseph M. Matvia, Erica L. McDaniel, Tiffany S. Miller, Jessica P. Minnick, Abraham J. Nehemias, Heather N. Niswander, Ashley N. Paulus, Benjamin L. Porter, Derick S. Quillen, Timothy R. Ratliff, Candace R. Stanford, Amy C. Startzman, Monica E. Stouffer, Kimberly N. Sullivan, Shanda D. Welte, Austin T. Williams, Michele R. Williams, Ashley N. Wilson, Lorrel V. Wolford, Amy E. Wright.

Grade 11 - Matthew T. Ancarrow, Amber K. Barkdoll, Nicholas J. Bayer, Jerry A. Bellew, Lauren A. Bird, Candi M. Blessing, Todd W. Bowser, Jessica V. Burgess, Christopher L. Cacciola, Sarah M. Cooley, Brittany J. Coyle, Richard J. Cunningham, Lindsey T. Dixon, Ryan M. Dudley, Caitlin R. Fitzwater, Jon K. Fowler, David W. Gaver, Jenifer M. Guinther, Kimberly S. Herbst, Kelly R. Hines, Russell F. Hoyt, Jennilynn B. Hughes, Zachary J. Kieffer, Adrianne N. Lego, Ricky W. Lewis, Joane Lok, Jeanette M. Martin, Todd M. McCarter, Catrina E. McClintock, Casey A. Mickel, Amy L. Miller, Melissa S. Miller, Shafer W. Minnick, Stephanie A. Pellegrino, Kia R. Phillips, Stephanie L. Plummer, Kristen L. Poffenberger, Kaitlyn E. Reynolds, Chad M. Rupert, Emily D. Russo, Lindsay T. Serig, Christopher J. Showe, Garrett W. Snyder, Gerald W. Spessard, Jessica L. Spruill, Troy D. Stickler, Scott M. Thompson, Kathryn Tiches, Richard D. Weicht, Michelle M. Wesley, Brandy N. White, Brittany N. White, Jamie L. Wiley, Rachel C. Winn, Wesley A. Wivell, Natawna B. Wolford, Jessica M. Yu.

Grade 12 - Mollie E. Bauer, Lauren A. Beall, Lisa M. Belella, Meghan L. Benner, Margaret A. Biser, Stephen M. Britton, Brittany N. Brown-Mignon, Douglas D. Cheung, Brandon R. Colvin, Rachel Corballis, Ashley M. Damuth, Cassandra A. Daniel, Meghan L. Devore, Daniel J. Ditch, Brandon J. Fisher, Steven L. Gearhart, Rebecca L. Gilfus, Clarke N. Grumbine, Seiji N. Hirai,Ryan E. Householder, Scott D. Hutzell, David J. Jones, Tony R. Lee, Elizabeth M. Lefebure, Erin M. Lester, Daniel B. Luipersbeck, Colleen C. Martin, Danielle L. Mills, Michael D. Pangborn, Amanda J. Panzera, Kimberly A. Recher, Erin R. Rhodes, Brenton M. Rohrer, Jonathan D. Russo, Qiana D. Sawyer, Sabrina K. Schiano DiCola, Toni M. Schildt, Leigh A. Stouffer, Rodney L. Weagley, Andrew L. Weakland, Katina M. White, Kathleen M. Woodward, Jessie M. Yeagy.

The Herald-Mail Articles
|
|
|