Advertisement

Clear Spring High honor roll

November 11, 2002

First marking period



Distinguished honor roll


Grade 9 - Andrew S. Blickenstaff, Tyler J. Braithwaite, Kellyann E. Courter, Christina M. Cushwa, Amber J. Hendershot, Sondra H. Lavigne, Stephanie N. Moore.

Grade 10 - Melissa A. Ankeney, James A. Atkins, Robert L. Boden, David A. Bussard, Kayla M. Canfield, Sasha D. Dunn, Brandon J. Elliott, David E. Ernst, Robert M. Fritz, Tracee C. Haupt, Tobin W. Kercheval, Kara A. Kreps, Kristopher W. Reese, Danielle K. Shives, Holly B. Smoot, Leslie A. Springer, David C. Thoerig.

Grade 11 - Lindsey E. Banister, Calli D. Bassett, Cody A. Beard, Tara E. Brown, Rebecca A. Burkett, Travis C. Divelbiss, Erika A. Ernst, Jennifer N. Fields, Crystal L. Foltz, Karen E. Gehr, Brittany E. Gruber, Caitlyn N. Henrickson, Kristy D. Jenkins, Virginia I. Johnson, Amy E. Mills, Kelly D. Peacher, Deanna K. Reed, Michelle L. Robison, Philip H. Saloom, Benjamin S. Sigler, Lindsay E. Spangler, Kristina N. Stevens, Rodney W. Swope.

Advertisement

Grade 12 - Amber L. Belt, Nicole B. Bowers, Ashley M. Decker, Lauren M. Ebersole, Jenna L. Gelwicks, Heather M. Irvin, Sarah E. Jones, Ashley E. Keeney, Daniel L. Mills, Johnathan D. Muffley, Dustin G. Reichard, Heather N. Richey, Jessica L. Semler, Alexis D. Shingleton, Jodie M. Strite, Jamie N. Teach, Joseph R. Williamson, Lacey R. Yost.




Honor roll


Grade 9 - Jamie L. Beckley, James C. Blevins, Megan L. Blickenstaff, Matthew T. Branch, Christine B. Burgesser, Corey M. Chaney, Dustin A. Chaney, Traci D. Cordell, Allison M. Cross, Joshua E. Davies, Steven L. Divelbiss, Alan M. Downs, Amanda M. Dressler, Ashley N. Drury, Lauran D. Dwyer, Ashley R. Fink, Breanne R. Forrest, Lindsay N. Freeman, Rebecca J. Funk, Brittany L. Garner, Melissa A. Gogan, Derek M. Hanes, Brandon J. Harrell, Katrina L. Hendershot, Jaclyn R. Hornbaker, Allison R. Keeney, Scott C. Keeney, Joshua A. Keyfauver, Lindsey E. Keyton, Corey M. Lewis, Erin M. Lewis, Andrew J. Manuel, Jessica L. Miles, John L. Murray, Ashley L. Rector, Kathryn E. Reichard, Victoria L. Ridenour, Angela R. Ritchick, Megan R. Robinson, Kayla R. Semler, Brian R. Shifflett, Sydney J. Shrader, Katelyn M. Sigler, Richie E. Simmons, Terry L. Sines, Hannah M. Smith, Jessica R. Turner, Ashley N. Vaughn, Hannah R. Wigfield.

Grade 10 - Andrea M. Alvarez, Shelly R. Bucklew, Gregory W. Calhoun, Lindsey M. Chaney, Ryan T. Chaney, Brienne E. Chilcoat, David A. Courter, Ashley M. Crist, Jeb S. Detrow, Kaitlyn A. Fauber, Jessie L. Fazenbaker, Joshua J. Gardner, Paul E. Golden, Teri L. Gordon, Caleb C. Graybill, Reinhard P. Gutzat, Noelle C. Hart, Darrin L. Jackson, Allison A. Johnson, Kevin D. Karstaedt, David F. Kendle, Andrew T. Lacy, Luke J. Mason, Jesse D. Mills, Nicole E. Miss, Christine E. Muir, Ryan S. Muir, Thomas W. Norris, Jessica T. Poet, Steven D. Ridenour, Andrew B. Riggleman, Krysta M. Scriever, Lindsay F. Shirk, Timothy W. Shirley, Bryce A. Sigler, Rebekah A. Sirokman, Rodney E. Snyder, Alex R. Tyler, Devin P. Wiles, Whitney A. Wolfensberger, Megan L. Yeakle.

Grade 11 - Tawyna L. Blair, Erin L. Blickenstaff, Sherri D. Bryan, Alexander E. Eberhart, Michael L. Hamby, Garet O. Hanshew, Eric C. Hoffman, Drew C. Holler, Kara B. Hose, Dawn M. Lucas, Andrew J. Michael, David W. Mills, Jordan D. Poffenberger, Ashley D. Rudisill, Joshua P. Schrimsher, Ashley R. Shanholtz, Katie E. Sheffler, Sharon A. Shifflett, Jill N. Shupp, Michele L. Siebert, Michael C. Snyder, Sarah A. Spangler, Ralph T. Stotler, Catherine E. Thoerig, Bradley D. Turner, Timothy J. Weller, Jackie L. Wolfe, Brandon J. Yost, Kasey L. Yost.

Grade 12 - Beth R. Bragunier, Joseph A. Chaney, Dawn N. Cunningham, Jeremy L. Everitts, Cody A. Hartle, Amanda E. Jones, Lucas W. Laws, Joshua T. Miles, Adam R. Mills, Marie M. Monroe, Charly E. Mulligan, Robin A. Myers, Jamie C. Poffenberger, Brooke A. Pohl, Eric M. Presgraves, Brandon M. Reid, Bradley A. Rubeck, Ryan W. Shank, Bonnie N. Shifler, Ashley N. Stoner, Alexander D. Ullrich, Erin C. Weller, Joshua L. Wigfield, Karen A. Worthington, William A. Worthington, Katie M. Yost.

The Herald-Mail Articles
|
|
|