Advertisement

Smithsburg Middle honor roll

November 04, 2002

First marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Tyler G. Barnhart, Danielle S. Berk, Coby T. Blum, Sonja E. Brigham, Erin M. Connors, Amanda P. Cooper, Lindsay R. Deal, Shannon J. Delaney, Lauren J. Donley, Taylor Donley, Ashley H. Dublin, Benjamin D. Forrest, Bethany M. Garnand, Dana L. Grimm, Katelyn E. Grossman, Kayla M. Grout, Ryan W. Hogue, Sarah E. Jones, Aaron D. Keene, Mollie A. Kieffer, Samantha M. Leissler, Desirae M. Lewis, Marissa L. Luipersbeck, Rachel L. Martin, Kylee J. Mason, Jessica M. Matthews, James E. McClanathan, Julie N. McDonald, Meghan B. McSherry, Kortney B. Morral, Kayla L. Reed, Alexander S. Ringquist, Saeed O. Roberts, Cassidy T. Rowe, Tyler M. Scott, Alexandra Slick, Rebecca L. Smith, Elizabeth M. Tosten, Joseph C. Waeyaert, Cara M. Wagaman, Kelly L. Weatherly, Daniel A. Whitt, Jason R. Wolfe, Adrienne S. Wolford, Robert Veil.

Grade 7 - Michael A. Baer, Laura E. Baldasarre, Katie R. Frey, Caitlin E. Hartman, Corey J. Showe, Scott B. Sullivan.

Advertisement

Grade 8 - Atlee T. Baker, Christopher W. Davis, Benjamin R. Ecker, Jeremy R. Harbaugh, Aaron C. Householder, Ryan A. Keller, David J. Kurz, Jonathan K. Livers, Taylor R. Martin, Cassandra R. Petty, Umar A. Qadri, Thomas W. Smith, Brandon E. Stotler, Rebecca A. Stouffer.




Honor roll


Grade 6 - Alexander J. Akers, Arielle L. Alexander, Brittany A. Ambrose, Emily R. Bolton, Thomas M. Branyan, John R. Burgan, Leonard B. Cardwell, Paige N. Casey, Danielle S. Conley, Joshua D. Conway, Andre D. Cooper, Tyler J. Craig, Zachary J. Cross, Tyler E. Darby, Krisandra L. Davis, Deann M. Diehl, Jacob P. Dowling, Christophe M. Ecker, Quinton E. Fogle, Jessica L. Foster, Andrew W. Fowkes, Anthony Gibson, Cory A. Green, Dakota L. Griffin, Brooke A. Gulcynski, Cody E. Harmon, Sunny L. Harvey, Andrew Hays, John S. Hess, Jonathan B. Hodges, Brandon M. Huffman, Elizabeth T. Hutchinson, Tyler T. Jaouni, Bryan J. Johnson, Derek J. Johnson, Tony Jones, Cameron W. Kay, Christina Keefer, Jason B. Kendall, Emad U. Khan, Kim V. Kreis, Andrew R. Kuhlman, Ashley A. Latona, William T. Lawrence, Shelby L. Lewis, Matthew D. Livers, Sara M. Martens, Mary K. Martin, Jessica A. Martz, Andrew J. Matthews, Amanda B. McCurry, Shelby L. McNairn, Taylor R. Metzger, Katherine M. Mittag, Morgan L. Monninger, Kathleen E. Moore, Kayla S. Myers, Steven L. Myers, Kyle P. Orndorff, Victor D. Pekar, Dustin A. Pellegrino, Elizabeth A. Phillips, Nathan R. Proctor, Steven M. Purdham, Brittany M. Ragland, Alan W. Reed, Michael B. Rishell, Joshua M. Rohrer, Symphony A. Royster, Allyn D. Saling, Jay R. Shafer, Joshua D. Shives, Jeb S. Slick, Brittany M. Smith, Brittney E. Smith, Valerie N. Smith, Lindsay M. Smith Foltz, Michael C. Stears, Daegan V. Stine, Jesse M. Stottlemyer, Melissa E. Thomas, Jesse M. Thompson, Katie N. Tibbs, Brett Z. Toms, Lacey E. Turner, Robert Veil, Gabrielle C. Weaver, Phillip E. Weller, Cameron M. Welsh, Heather N. Wood, Lauren G. Wriston.

Grade 7 - Donald E. Ambrose, Patrick V. Bailey, Adam M. Benton, Timothy W. Bolyard, Kevin A. Bricker, Richard A. Busch, Kristen E. Cacciola, Matthew R. Calogero, Joseph D. Chrisp, Rebecca L. Clevenger, Chelsea M. Connelly, Bethany J. Coyle, Michael R. Crowley, Jared A. Daniels, Nathalie R. Dilandro, Andrew J. Dinterman, Gretchen E. Downey, Bryce C. Gates, Samantha N. Gift, Benjamin S. Glacken, Kyle E. Greenleaf, Chrystal R. Hardy, Cheyenne M. Harris McIntyre, Nicole S. Hauver, Hilary A. Hellane, Aubrey R. Henschell, Jeffrey E. Hilderbrand, Michael T. Hodges, Casey A. Hoffman, Chelsea N. Hoover, Dalton T. Jernigan, Catherine M. Johnson, Brock O. Kettoman, Jeremy P. Kiel, Erin M. Kittel, Brett A. Kretzer, Annalee L. Law, Michael P. Lawrence, Hilary M. Leas, Emily H. Ledden, Joyce M. Lee, Angela M. Lidie, Natalie A. Mancini, Bret C. Marfut, John T. Martin, Zachary T. Marx, Lindsey M. Moore, Blaine M. Mumaw, Teri S. Murray, Heather S. Neal, Kerri L. Nicley, Kaela R. Palmer, Rachel E. Parks, Ashleigh D. Pekar, Eric R. Phillips, Frank H. Regan, Chelsea E. Reynolds, Mindy L. Rines, David W. Robinette, David Ridenour, Zachary C. Rowe, Jessica L. Schisler, Philip A. Schukraft, Misbah A. Shafi, Dianna N. Sharpe, C. Adam Smart, Hannah R. Smith, Justin B. Smith, Lee R. Smith, Patrick D. Solberg, Patrick Springer, Kasie L. Stotler, Tiffany R. Stultz, Gabrielle L. Taylor, Craig V. Trueblood, Lindsay R. Vega, Kristine R. Wagner, Lacey E. Weaver, Kayla R. Whipp, John S. White, Steven A. Whitt, Jeremy J. Winn, Rachel E. Wolf, Kayla L. Young, Aaron M. Zaccaria.

The Herald-Mail Articles
|
|
|