Advertisement

Hancock Middle-Senior honor roll

November 04, 2002

Middle School - First marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Jill M. Helmstetter, Holly L. Hovis, Bryce R. Miller.

Grade 7 - Christine M. Forquer, Garrett T. Rinker, Lacey D. Watson.

Grade 8 - Dustin T. Hull, Kaelob M. Norris.

Honor roll


Grade 6 - Olivia H. Funk, Catherine V. Hess, Georgia C. Manning, Janel L. Morris, Kelsea B. Pittman, Hayley L. Ruppenthal, Ashley M. Stevens, Chelsea E. Unger, Tessa L. Walls, Tessa A. Weller.

Grade 7 - Ashley P. Edgerton, Jacob G. Foreman, Jennifer L. Fox, Spencer L. Golden, Kayla M. Hill, Britney M. Mann, Calli L. McBride, Kerry W. McCarty, Aaron R.Outman, Stacey L. Pittman, Tyler J. Price, Erin N. Shives, Samantha G. Truax, Faith M. Wagner.

Grade 8 - Kenneth E. Bishop, Zacharia K. Bowman, Meghan E. Chiaruttini, Kristen J. Creek, Cecilia Z. Fischer, Holley E. Funk, Kaley M. Jenkins, James E. Kalp, Kymber L. Potter, Brittany N. Ratclilff, Jorden B. Souders, Tye D. Souders.

Advertisement



High school



Distinguished honor roll


Grade 9 - Samantha M. Brown, Sara R. Divelbiss, Tiffany N. Mann, Benjamin S. Powell, Klara B. Shives, Erin N. Smith, Michael T. Smith, Edwin C. Stigile, Jaret T. Trail, Elyse M. Watson, Stephen A. Weatherholt, Jennifer L. Willison.

Grade 10 - Jordan J. Appel, Ashley N. Fleegle, Amber D. Moats, Tyler C. Pittman, Joshua A. Ruppenthal, Danielle E. Weller, Thomas J. Willoughby.

Grade 11 - Paul M. Brennan, Mia M. Hornbaker, Wayne K . Keefer.

Grade 12 - Jodi R. Keefer, Candian E. Manning, Ashley M. Powers, Beth R. Swain, Amber L. Unger.

Honor roll


Grade 9 - Kayla S. Anderson, Heather L. Bennett, Sandra A. Creek, Jessica R. Emerson, Sarah A. Gallon, Ty L. Heinbaugh, Lindsey M. Helmstetter, Jessica L. Himes, Amanda L. Iden, Adrienne M. Kesecker, Jaclyn M. Mann, Joshua K. McCusker, Steven C. Mowen, Michael S. Orndoff, Kimberly A. Ray, Lana N. Reynolds, Timothy A. Rollins, Amanda J. Schetrompf, Bethany A. Trail, Jenae N. Trail, Jessica R. Unger, Michele L. Weller, Jordan D. Wolford.

Grade 10 - Aimee J. Barton, Matthew R. Beal, Nina D. Chiaruttini, Derick A. Clingerman, Ashley N. Creek, David Cross, Jenna L. Demory, Carrie A. Fischer, Garrett L. Fischer, Katie B. Golden, Naomi N. Johnson, Jessica L. Kerns, Sharon Y. McCarty, Andrew S. Norris, Megan L. Norris, Patricia N. Ray, Bradley M. Spielman, Bryant M. Wallizer, Jeffrey L. Willison, Tyler D. Younker.

Grade 11 - Jodi L. Akers, Sarah L. Bayliss, Catina R. Carnell, Joshua W. Hendershot, Bryan W. Kratz, Samantha J. McCarty, Ashley D. McFadden, Jennifer D. Miller, Kelly A. Richards, Candace R. Starliper, Jordan C. Sterner, Wayne K. Keefer, Deidre A. Swain, Lewis C. Truax, Brandon L. Younker, Jessica N. Zahm.

Grade 12 - Carrie R. Beaver, Lauren E. Bowers, Candace A. Golden, Ryan E. Hendershot, Ashley N. Holland, Heather M. Klinefelter, Erika D. McCusker, Amanda J. Mellott, Misty D. Mills, Jessica M. Proffitt, Erin E. Smith, Ricky L. Snow.

The Herald-Mail Articles
|
|
|