Advertisement

E. Russell Hicks honor roll

October 28, 2002

First marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Adeline J. Cumpata, Shellygrace De Leon, Elizabeth Fawcett, Krista L. Garner, Brittany L. Kesteven, Anne J. Kraft, Jeremie M. Lecuyer, Stephanie A. Meagher, Thomas A. Port, Anjoli E. Rowe, Chelsea R. Showe, Dominick Turano, Sarah D. Wetzel, Kellen Williams.

Grade 7 - Jody Caison, Tiffany M. Childers, Katherine E. Downey, Allison S. Grove, Danielle M. Higgins, Casey G. King, Bradley D. Kretzer, Christopher L. Moore, Brennen Przywieczerski, Wayde Smith, Bradley Taylor, Karlie Vann.

Grade 8 - Chelsea Bentz-Carpenter, Drew M. Burger, Rachel Caruso, Amy T. Clipp, Taylor A. Cole, Amelia R. Doyle, Susan J. Gore, Jessica E. Meagher, Katherine E. Moyseeko, John B. Robinson, Sara M. Sandeen, Ben Scally, Tahira J. White.

Honor roll


Grade 6 - Katrin E. Alder, Muskan B. Ali, Jessica Almonte, Robert A. Asper, Victoria C. Banks, Valerie J. Batchelor, Charnica J. Bridges, Sarah E. Burgan, Jansen M. Butts, Katie L. Butts, Rachel M. Cook, Juan M. Diaz, Lindsey D. Domer, Daniel R. Elder, Diana Escobar, Schuyler E. Feiser, Mark A. Felder, Emily N. Forrester, Kayla N. Gerhold, Desiree N. Giffin, Brittany R. Gloss, Herather E. Greszler, Tiffany D. Groves, Bang Dinh Ho Luu, Ethan B. Hockensmith, Miranda L. Hoffman, Joseph L. Hunter, Brittany A. Iseminger, Kishia A. Jackson, Ariel D. Jeter, Kaylah M. Johnson, Christine E. Kantner, Benjamin K. Kelly, Nicholas V. Knight, Tara L. Knox, Brooke E. Lewis, Jacob E. Lichtenberg, Karly M. Logsdon, Cheyenne M. Love, Britney A. Martin, Joseph R. Miller, Michael K. Miller, Ryan B. Morningstar, John K. Moser, Kylynn Palmer, Brittany Pepe, Sara N. Renner, Kendra M. Ridenour, Margot L. Rittenhouse, Marlon J. Roberson, Aurielle E. Rowe, Meghan K. Ruth, Shane C. Santell, Cory J. Shank, Sarah L. Shawyer, Mark R. Teunis, Aaron E. Wagaman, Leanna M. Young, Nicholas J. Ziolkowski, Kyle A. Zittle.

Advertisement

Grade 7 - Cameron J. Allen, Kristin N. Bennett, Melissa Carvajal, Andrew Chang, Kyle L. Donahue, Tara D. Dunham, Amanda J. Feigley, Clyde E. Gatrell, Timothy P. Hamilton, Jennie E. Haney, Joshua M. Henry, Danielle M. Higgins, Jennifer R. Humphreys, Brittany N. Hyatt, Danica A. Jackson, Jeffrey A. Jacobson, Austin L. Jones, Brittany A. Jones, Daniel H. Jones, Daniel W. Kane, Rebecca E. Kennedy, Jordan S. Kirby, Keera M. Knott, Christopher W. Loudin, Kyle Q. McDannell, Rebecca M. McRae, Miguel Medina, Sarah P. Mertz, Megan M. Mitchell, Lindsay R. Oberholzer, Lynelle A. Phillips, Shoval Resnick, Bobie L. Sager, Alexander P. Sagi, Wesley T. Samples, Brittany C. Semler, Matthew J. Shoemaker, Christina M. Smith, Stacey M. Southard, Nicholas A. Stevens, David M. Stone, Jessica A. Tapley, Lauren D. Tatro, Mallory R. White, John O. Williams, Cari C. Wright, Lydia A. Yodie.

Grade 8 - Yasmin Alder, Michael A. Barker, Kaitlyn T. Beard, Audrey C. Beatty, Larry J. Bishop, Rachel K. Buffington, David S. Bugosh, Andrea S. Carter, Janessa K. Carter, Melissa M. Cecil, Benjamin M. Clevenger, Matthew G. Connor, Jason M. David, Jessica A. East, Samantha R. Evans, Priscilla A. Fernandes, Dustin M. Fitz, Casondra M. Gigeous, Katie E. Gonder, Kaitlin M. Green, Brianna M. Hammond, Holly N. Healy, Michael A. Hockensmith, Jackson K. Hopkins, Laura S. Huaman, Justin L. Hunter, James D. Hutzler, Tara Jenkins, Sara Kelbaugh, Aleah Kimmel, Saffiya Z. Latif, Ashley R. Leith, Amanda N. Long, Patrick D. Mertz, William J. Miles, Sarah K. Miller, Steven W. Mills, Jennifer M. Moats, Heather D. Myers, Matthew J. Newton, Sean M. Osborne, Brooke J. Powell, Justine L. Printz, Kristen A. Rogers, Sarah K. Schubel, Caroline Schultz, Jennifer A. Spies, Marcellus A. Sumlin, Kaitlin P. Trump, Tiffany Walker, Jason D. Waybright, Chelsea C. Weaver, Alex D. Wine, Seth A. Younker.

The Herald-Mail Articles
|
|
|