Advertisement

Springfield Middle honor roll

October 28, 2002

First marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Brittany M. Akers, Haley C. Baker, Justin M. Brechbill, Alexis A. Bryan, Hannah C. Cole, Shannon L. Draper, Morgan E. Eshleman, Joshua L. Green, Yelena Guk, Molly R. Haas, Laurel E. Kays, Kelsi J. Phillips, Amy J. Taylor, Jordan G. Taylor, Alison N. Wigfield, Eric G. Wiles, Jaime L. Young.

Grade 7 - Michael R. Blake, Jeremy H. Bowers, Tonya N. Campbell, Julie A. Cook, Alicia L. Domsky, Carla M. Flessner, Hannah E. Garling, Jessicca D. Gibbens, Eliexer Gonzalez, Kory L. Harp, Lindsey A. Harsh, Daniel S. Hayes, Aaron C. Hershberger, Cassandra A. Heyer, Sarah M. Hoffman, Seth A. Horner, Matthew J. Kelley, Megan L. Kerns, Heather N. Leigh, Heather B. Lowery, Zachary R. Malphurs, Gregory L. Minnick, Jessica L. Palmer, Arthur P. Ransier, Megan A. Remsburg, Jeffrey W. Ryan, John M. Sanders, Edward L. Schubel, Kari J. Smith, Stephanie M. Spangler, Dustin M. Starliper, Stephanie L. Toone, Britta M. Troxell, Sara E. Wiliams, Allison M. Zube.

Advertisement

Grade 8 - Christina L. Akers, Jordan R. Atha, Brendan T. Benisek, Rebecca C. Bowen, Lauren D. Clark, Justin W. Cole, Rebekah J. Coleman, Emily M. Cook, Alisa D. Dawson, Ashley N. Davis, Cora L.Domsky, Rachel J. Doub, Allison D. Everly, Devin J. Gaither, Calla B. Giles, Amanda L. Gower, Holly L. Hilliard, Kimberley B. Horchner, Danielle K. Hose, Holly E. Kays, Amy M. Matonak, Cade C. McCarty, Lake E. McDonald, Leah C. Mellott, Amanda I. Moats, Lauren M. Morton, Adria C. Moyer, Meaghan N. Willis, Robin L. Shafer, Jenny R. Swecker, Chloe J. Whiteaker, Kayla J. Willis.

Honor roll


Grade 6 - Joshua S. Appenzellar, Terra L. Babbie, Benjamin L. Baker, Saverio Banca, Brittney A. Banzhoff, Alexandra M. Barnes, Kelly R. Beard, Jessica L. Berry, Dustin E. Boward, Dustin E. Bowers, Katlin W. Bowers, Terricka C. Broadus, Cayla A. Broadwater, Jessica M. Buchanan,. Christopher R. Butler, Adeline E. Carbaugh, Denisha A. Clemmons, Amber E. Cline, Katlyn M. Crawford, Jordan S. Crilly, Kyle A. Crist, David A. Cunningham, Felecia L. Dagenhart, Lauren A. De Noto, Stephanie V. Dews, Jessica A. Dodge, Conor M. Doherty, Sarah E. Duffey, Gary E. Eichelberger, Rehema M. Emanuel, Brian E. Embly, Kayla E. Ferrario, Tracey A. Forsythe, Daniel F. Fraser, Samantha L. Gantt, Brandon M. Gibbons, Steven T. Githens, Carlee V. Harbaugh, Staci L. Hart, Lacee V. Hershberger, Amanda C. Hutzell, Stephen P. Ingraham, Rachel V. Jernigan, Tyler E. Jones, Megan H. Jordan, Morgan E. Keplinger, Patrick J. Knable, Sean M. Kretzer, John P. League, Jordan M. Leatherman, Kent L. Lewis, Michael R. Lilley, Jordan N. Lord, Brittany N. Malott, Jonathan R. Marx, Amanda L. McCauley, Colby A. McCauley, Christopher L. McSherry, Christine K. Melby, Katharine N. Mullan, Derek H. Munro, Casey L. Myers, Emily A. Myers, Seth A. Near, Adam D. Oleyar, John J. O'Neill, Amanda N. Palmer, Amanda R. Pepple, Hannah M. Petro, Megan A. Pittman, Adam J. Plume, Alisha M. Poole, Matthew L. Price, Daniel F. Pulieri, Jacob A. Ramsey, Kalli B. Rexrode, David W. Rhinecker, Caroline T. Rhodes, Howard P. Ridenour, Michael E. Russ, Derek L. Russell, Courtney R. Shaw, Steven D. Siler, Joshua T. Socks, Cierra D. Spigler, Christopher P. Stoner, Jonathan M. Streeter, Noelle L. Stresewski, Amanda E. Tribett, Emily M. Tritsch, Travis H. Ware, Joseph L. Waters, Kati M. Watkins, Nicole E. Weeks, Ashley L. Wise, Larissa G. Worden, Elven W. Wright, Samantha J. Wyand.

Grade 7 - Cassandra R. Aleshire, James D. Banks, Christine A. Barnes, Daniel P. Beach, Brooke N. Benner, Brian E. Braswell, Branden M. Breeden, Robert H. Butler, Kaylin R. Byers, Carlie C. Colella, Sean Connelly, Erica B. Conrad, Adam D. Cook, Michael V. Cook, Jessica M. Corun, Natasha D. Crites, Travis R. Darlington, Brandi N. Davis, Kayla C. Davis, Drew P. Dehaven, Allison P. Donovan, Andrew C. Duff, Jesse L. Duvall, Jessica M. Ellyson, Kevin R. Fitzgerald, Christiana R. Gagnon, Joshua D. Gladden, Hailee J. Growden, Patrick R. Hammond, Kara M. Hardy, Randy L. Hart, Scott L. Haupt, Kristopher Heinbaugh, Sarah D. Hoover, Christopher D. Hottle, Alexander J. Jamison, Brian M. Kinzer, Lindsey L. Kneisley, Justin A. Lapole, Jared M. Leatherman, Kelli K. Lloyd, Emily E. Mayhugh, Cory T. McKenrick, Stephen C. McKimmy, Lauren E. McVicker, Aaron J. Miles, Laci C. Mills, Loriell Mills, Brent S. Moats, Robert T. Mulligan, Caitlin A. Nase, Tiffany A. Picone, Stephanie R. Powell, Emily E. Reed, Molly E. Rhodes, Brett A. Rowland, Corey S. Saufley, John V. Schenk, Darian D. Scott, Bradley A. Shafer, Ashley L. Shank, Leanne M. Smith, Morgan E. Smith, Tyler J. Souders, Devin C. Stitely, Matthew C. Stoneking, Kayla N. Summers, Meredith R. Sumner, Jenna N. Swanhart, Robert G. Swope, Adam P. Taylor, Jacob P. Vansickle, Mikhael T. Weaver, Eric R. Wilfong, Travis J. Wilson, Jessica L. Woodyard, Alyse N. Yeargan.

Grade 8 - Justin M. Artz, Hope C. Beatty, Jessica N. Bennett, Amanda Berry, Chad A. Bikle, Brandon E. Biser, Kelsey D. Brantner, Amber L. Buechling, Kyle C. Butler, Matthew E. Clipp, Michael E. Clipp, Sarah B. Collazo, Ashley D. Colvin, Elizabeth A. Decker, Danielle M. Donovan, Sarah L. Eyler, Christa A. Flessner, Amelia J. Freeman, Kyla N. Haines, Garrett C. Hamby, Brittany N. Horn, Charity N. Jackson, Jessica J. Jordan, Heather M. Kline, Levi T. Lankford, Samuel M. Leiter, Randall A. Leonard, Timothy D. McCartney, Christa R. Miner, Kaitlyn G. Moberly, Samantha L. Monroe, Timothy E. Moreland, Daniel E. Myers, Kara D. Near, Cayshia M. Overcash, Betty Catherine Pompell, Amy E. Ransier, Maria C. Roberts, Tara N. Robertson, Marcus A. Scott, Kara M. Scovitch, Wesley T. Shipley, Casey N. Siler, Sara C. Shoemaker, Lindsey M. Smith, McKinsey B. Souders, Emily A. Spickler, Tyler H. Spigler, Samuel T. Stevens, Hannah D. Stone, Victoria J. Sweeney, Matthew D. Weber, Jessica L. White.

The Herald-Mail Articles
|
|
|