Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

October 28, 2002

First marking period



Distinguished honor roll


Grade 6 - Korey Atherton, Christian Ernst, Kelsey Hovermale, Amy Poet.

Grade 7 - Mackenzie Blair, Asya Brown, Laura Canfield, Benjamin Courter, Rachel Graybill, Brett Hendershot, Sarah Holler, Jesse Jarvis, Amanda Keefer, Brittany Lady, Aaron Mills, Brandon Rada, Sarah Ritchick, Steffanie Smith.

Grade 8 - Melanie Alvarez, Erik Devault, Erica Hernandez, Brenna House, Robin Lucas, Emily Myers.

Honor roll


Grade 6 - Elizabeth Andrews, Jennifer Barnhart, Andrea Baum, Lauren Belt, Adam Branch, Danielle Cooper, Kyle Downs, Diane Draper, Stephanie Foust, Shelby Funk, Jeremy Gardner, Kerrington Gray, Brandon Grimm, Missie Grove, Jared Helser, Kayla Hensley, Erika Henson, Paige Hess, Karlie Hose, Hillary Jardine, Megan Jordan, Amber Keck, Casey Keyfauver, Jessica Kissner, Adam Lipella, Kayla Long, Wendy Lucas, Kirstie McMurray, Amanda Mills, Lindsey Mills, Erica Murray, Samuel Myers, Emily Pinkham, Megan Price, Brittany Reid, Elliott Reid, Zachery Repp, Meghan Rhodes, Curtis Ridenour, Corey Shrader, Brittany Smetzer, Malea Snyder, Daniel Sterling, Lindsay Trumpower, Heidi White.

Advertisement

Grade 7 - Rebecca Ardinger, Cody Bowers, Kyle Byrne, Heather Capezuto, Andrew Chilcoat, Joshua Constable, Emily Garren, John Gutzat, Nicholas Hall, Benjamin Harbaugh, Travis Harrell, Madison Hebb, Catherine Heiston, Holli Martin, Jarret Martin, Jeremy McMullan, Casey McNamee, Cory Mills, Elisa Mills, Allison Moore, Benjamin Palmer, Brandon Palmer, Jessica Phillips, Rachael Poet, Amanda Raidt, Derek Reichard, Adam Reid, Amy Ridenour, Francessco Scotto Di Carlo, Cory Shives, Morgan Smith, Amanda Spigler, Ashley Starook, Bradley Sword, Amy Triesh, Jordan Weaver, Jordan Winters, Brittany Yost.

Grade 8 - Dustin Adams, Mark Allen, Alexandra Barnes, Andrew Beadle, Andrea Bemisderfer, Autumn Brown, Cassandra Burton, Alisha Commer, Tiffany Cooper, Cayla Donahue, Mary Dunning, Sarah Faith, Elizabeth Garren, Ronald Glazer, Kyle Graybill, Justin Grove, Megan Harnish, Justin Higgins, Wesley Hogbin, James Keeney, Jason Keeney, Philip Kline, Diana Lawrence, David Lopez, Christian Martin, Cody McCarthy, Theresa Mills, Benjamen Nave, Kyle Reese, Stephanie Reynard, Christina Robinson, Andrea Robison, Roger Shoemaker, Rebecca Slate, Kirstin Smith, Carley Snyder, Jeremiah Spangler, Natalie Stephenson, Cory Sylvester, DeNero Sylvester, Jillian Watson, Joshua Weller, Maggie Wolford, Casey Yeakle.

The Herald-Mail Articles
|
|
|