Advertisement

Tee Times for Dick Kelly Memorial Golf Tournament

May 23, 2002

Herald-Mail Dick Kelly 2002 Memorial Team Championship

Friday, at Black Rock G.C.

Starting Times

7:00 - Dick McCleary (Fountain Head), Mark Moler (Fountain Head), Leo Brandenburg (Frederick VFW), Ed Godsey (Frederick VFW).

7:30 - Rodney Hart (Greencastle Greens), Arnie Enfusse (Waynesboro), Mary Beth Weaver (Beaver Creek), Vernon Knable (Beaver Creek).

7:50 - Wayne McWilliams (Fountain Head), Fred Papa (Fountain Head), Fred Vollmer (Fountain Head), Tom Martin (Black Rock).

8:00 - Bill Young (Black Rock), Tim Reeves (Black Rock), Ray North (Black Rock), Buddy Sommerville (Black Rock).

8:20 - Bryan Moorhouse (Fountain Head), Paul Slusarz (Black Rock), Dennis Corapi (Fountain Head), Jim Randall (Fountain Head).

8:30 - John Yoder (Penn National), Jake Loux (Indian Valley), Gene Daily (Beaver Creek), Greg Daily (Sparrows Point).

8:40 - R.L. Fisher (Black Rock), Jeff Bohn (Waynesboro), Jim Foster (Great Cove), Jeff Sheffield (Great Cove).

Advertisement

8:50 - Scott Matheny (Black Rock), Rich Moyer (Black Rock), Tony Larson (Challedon), Jason Hahn (Challedon).

9:00 - Terry Cantner (Waynesboro), Bill Hovis (Waynesboro), Jeff Fitz (Waynesboro), Bob McDonald (Waynesboro).

9:10 - Ken Winfield (Beaver Creek), Jim Kyttle (Montgomery), Paul Giannaris, Eric Riser.

9:20 - Dave Wine (Waynesboro), Ron VanReenan (Waynesboro), Dick Mercer (Beaver Creek), Paul Babineau (Beaver Creek).

9:30 - Dean Hamburg (Black Rock), Mike McCasker (Black Rock), Tony Racine (White Flint), Mike Cunningham (Charlotte National).

9:40 - Andy Walsh (Fountain Head), Skip Keedy (Fountain Head), Vernon Tetlow (Fountain Head), Dave Ecton (Foxleigh Meadows).

9:50 - Joel Rice (Beaver Creek), Denny Nalley (Beaver Creek), Bob Alton (Black Rock), Rod Martin (Beaver Creek).

10:00 - Bill Dux (Fountain Head), Herman Whitake (Fountain Head), Bob Daily (Frederick VFW), Dan Kimmel (Frederick VFW).

10:10 - Rod Steiner (Beaver Creek), Tim Steiner (Beaver Creek), Dave Leo (Panorama), Andy Leo (Panorama).

10:20 - Bob Ames (Black Rock), Brandon Younger (Fountain Head), Bob Marendt (Frederick VFW), Jim Whittington (Frederick VFW).

10:30 - Darren Wishard (Beaver Creek), Joe Rulewich, Jr. (Beaver Creek), Marty Miller (Beaver Creek), Ray Hanna (Beaver Creek).

10:40 - Ken McDowell (Beaver Creek), Terry Knode (Beaver Creek), Charley Hartle (Waynesboro), Wayne Morris (Waynesboro).

10:50 - Mike Twigg (Fountain Head), Keith Moore (Black Rock), Denny Piper (Greencastle Greens), Tim Piper (Greencastle Greens).

11:00 - Harry Kendig (Fountain Head), Dick Roulette (Fountain Head), Bob Nichols (Black Rock), Mark Nichols (Black Rock).

11:10 - Ken Lampard (Beaver Creek), Greg Henry (Beaver Creek), Bill Kushay (Beaver Creek), Finley Benjamin (Beaver Creek).

11:20 - Greg Weaver (Locust Hills), Keith Kave (Locust Hills), Steve Finelli (Sleepy Hollow), John Pringle (Sleepy Hollow).

11:30 - Jeff Yingling (Waynesboro), Gary Palank (Waynesboro), Steve Stitely (Waynesboro), Jim Weber (Waynesboro).

11:40 - Alex Moyseenko (Beaver Creek), Darren Weaver (Beaver Creek), Ray Campbell (Diamond Ridge), Ray Burris (Mt. Pleasant).

11:50 - Don Ordakowski (Rolling Road), Terry Scerba (Rolling Road), Rick Sovero (Rolling Road), Butch Smith (Rolling Road).

12:00 - Dan Spreng (Fountain Head), Duane Grove (Fountain Head), Randy Barnes (Beaver Creek), Brian Crabtree (Beaver Creek).

12:10 - Brian Bain (Black Rock), Rod Sova (Black Rock), Kevin Naylor (Black Rock), Rod Campbell (Black Rock).

12:20 - Gene Fields (Rolling Road), Andy Pataki (Rolling Road), Ron Nevarez (Rolling Road), Bill Riggs (Rolling Road).

12:30 - Jimmy Rosenfield (Suburban), Sheldon Kalish (Woodholme), Hall Dillon (Montgomery Village), Rick Cage (Indian Springs).

12:40 - Harold Blubaugh (Waynesboro), John Blubaugh (Waynesboro), Andy Rodgers (Waynesboro), Bill Weagly (Waynesboro).

12:50 - Chris Barnhart (Maple Run), Dick McCurdy (Glade Valley), Chris Munson (Great Cove), Matt Sigel (Great Cove).

1:00 - Chuck Ingram (Cress Creek), Erik Tedder (Cress Creek), Brandon Hedrickson (Beaver Creek), Segji Hirai (Beaver Creek).

1:10 - Tim Harner (Fountain Head), Jim Johnson, Jr. (Fountain Head), Ric Behan (Fountain Head), Mike McCormack (Fountain Head).

The Herald-Mail Articles
|
|
|